Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 185

~1975. Budavidéki Állami Erdő és Vadgazdaság aranyozott, festett bronz jelvény (31mm) + Állategészségügyi szolgálatért 10 - 15 - 20 év 3xklf aranyozott, ezüstpatinázott műgyantás bronz érem (50mm) T:1-
34022.

~1975. "Budavidéki Állami Erdő és Vadgazdaság" aranyozott, festett bronz jelvény (31mm) + Állategészségügyi szolgálatért 10 - 15 - 20 év" 3xklf aranyozott, ezüstpatinázott műgyantás bronz érem (50mm) T:1-

2 200 HUF
5,95
6,47
1976. VII Országos Úttörő Találkozó Al és műanyag jelvény (50mm) + 1978. Tudományos-Technikai Úttörőszemle Al és műanyag jelvény (50mm) + 4xklf Edzett Ifjúságért Al jelvény (32mm) T:1-2 egyiken hiányzó tű
34023.

1976. "VII Országos Úttörő Találkozó" Al és műanyag jelvény (50mm) + "1978. Tudományos-Technikai Úttörőszemle" Al és műanyag jelvény (50mm) + 4xklf "Edzett Ifjúságért" Al jelvény (32mm) T:1-2 egyiken hiányzó tű

2 000 HUF
1980 Közös űrrepülés műgyantás jelvény (30mm) + Csillagváros - Gagarin cirill feliratos Al jelvény (25mm) T:1
34024.

1980 "Közös űrrepülés" műgyantás jelvény (30mm) + "Csillagváros - Gagarin" cirill feliratos Al jelvény (25mm) T:1

1 600 HUF
1980. Közös űrrepülés festett műgyantás jelvény (30mm) + Magyar Szolidaritási Bizottság festett műgyantás jelvény (2x) (21x26mm) + Industrial Export Hungary (3x) (23x18mm) T:1,1- folt, korrózió
34025.

1 600 HUF
~1980. A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:1
34026.

~1980. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:1

2 000 HUF
~1980. Kiváló Ifjú Szakember zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
34027.

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2

1 800 HUF
1982. Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1-
34028.

1982. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1-

2 000 HUF
1982. Krusper István - Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület 1957 - Benkő Tiborné 1982 öntött Br emlékérem tokban (63mm) T:2
34029.

500 HUF
1,35
1,47
1982. MTE 1907-1982 KPVDSZ VMTE 75 (Vörös Meteor Természetbarát Egyesület) zománcozott és festett tombak jelvény pár T:1-
34030.

1982. "MTE 1907-1982 KPVDSZ VMTE 75" (Vörös Meteor Természetbarát Egyesület) zománcozott és festett tombak jelvény pár T:1-

3 000 HUF
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, T:1- / Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 720.
34031.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 720.

18 000 HUF
48,65
52,94
1984. Borsodi Vegyi kombinát bronz fokozatú törzsgárda-jelvény műgyantás bronz kitűző névre szóló adományozólappal (12x15mm) T:1- lapon ütődésnyomok
34032.

1984. "Borsodi Vegyi kombinát bronz fokozatú törzsgárda-jelvény" műgyantás bronz kitűző névre szóló adományozólappal (12x15mm) T:1- lapon ütődésnyomok

1 200 HUF
1985. Munka Érdemrend arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban, adományozói okirattal és viselői igazolvánnyal T:2  NMK 599.
34033.

13 000 HUF
35,14
38,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF