Books: Architecture, Art

Number of items: 267

17203.

6 000 HUF
17204.

12 000 HUF
32,43
35,29
Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dellarte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17205.

6 000 HUF
17206.

6 000 HUF
Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.
17207.

3 000 HUF
17208.

2 800 HUF
7,57
8,24
Arnóti András/Sárközi Zoltán: Sárközi Zoltán Arnóti András versei és grafikái. Poems and pieces of graphic art by Zoltán Sárközi András Arnóti. A festőművész, költő, Arnóti András/Sárközi Zoltán (1949-) által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Gedichte und Graphiken von Zoltán Sárközi András Arnóti. hn., én., Szolárisz, 36+8 p. Kiadói papírkötés
17209.

2 800 HUF
7,57
8,24
17210.

1 200 HUF
James Lord: Picasso és Dora. Vallomásos emlékirat. Ford.: Zalán Magda. Bp., 2004, Háttér. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17211.

1 200 HUF
Műcsarnoki beszélgetések. Szerk.: Nagy Gabriella. Válogatta: Héjj Klára és Nagy Gabriella. Bp., 1999., Műcsarnok - Folyóiratolvasó Klub. Kiadói papírkötés.
17212.

800 HUF
2000-2001 Enigma művészetelméleti folyóirat VII-VIII. évf.,2000-2001., 26-27. sz. Szerk.: Lackfi János.
17213.

1 000 HUF
1999 Enigma művészetelméleti folyóirat VI. évf., 1999. 22 sz.
17214.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF