Military

Number of items: 172

1904 Tiszti találkozó k.u.k. katonáknak Bécsújhelyen nagy méretű fotó kartonra kasírozva 46x18 cm
15736.

8 000 HUF
Osztrák rendőrségi tányérsapka, 1950-1960 körül, korának megfelelő állapotban, méret: 59 / Vintage Austrian police cap, size: 59
15737.

1 000 HUF
1914 Pro Patria 1914 feliratú fém gyűrű, méret: 55 / World War I iron rings with Pro Patria 1914 inscription, s: 55
15738.

1914 "Pro Patria 1914" feliratú fém gyűrű, méret: 55 / World War I iron rings with "Pro Patria 1914" inscription, s: 55

3 000 HUF
11
Magyar rendőrségi vállap pár
15739.

Magyar rendőrségi vállap pár

1 000 HUF
AK 47 Nagyméretű rugós bajonett, jelzett 29 cm
15740.

5 000 HUF
1959 Német katonai szolgálati könyv (Wehrpass), fényképes, bejegyzésekkel, Kreiswehrersatzamt Regensburg bélyegzőkkel
15741.

1959 Német katonai szolgálati könyv (Wehrpass), fényképes, bejegyzésekkel, "Kreiswehrersatzamt Regensburg" bélyegzőkkel

3 000 HUF
cca 1914-1918 Repülőgép-elhárító ágyú az SMS Zrínyi, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) Radetzky-osztályú pre-dreadnought csatahajójának (Schlachtschiff) fedélzetén, eredeti fotó, hátoldalán magyar nyelven feliratozva, 12x9 cm / cca 1914-1918 Anti-aircraft gun on the SMS Zrínyi, Radetzky-class pre-dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), original photo, with description on the back, 12x9 cm
15742.

5 500 HUF
14,86
16,18
1914 Az SMS Kaiser Franz Joseph I, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) I. Ferenc József-osztályú védett cirkálójának hajóorvosa és két kadétja Csuj és Reck nevű kutyáikkal a hajó fedélzetén a Kotori-öbölben, eredeti fotó, hátoldalán feliratozva, 11x8 cm / 1914 Naval surgeon and two cadets with their dogs on the deck of SMS Kaiser Franz Joseph I, protected cruiser of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), in the Bay of Kotor, original photo with description on the back, 11x8 cm
15743.

1914 Az SMS Kaiser Franz Joseph I, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) I. Ferenc József-osztályú védett cirkálójának hajóorvosa és két kadétja "Csuj" és "Reck" nevű kutyáikkal a hajó fedélzetén a Kotori-öbölben, eredeti fotó, hátoldalán feliratozva, 11x8 cm / 1914 Naval surgeon and two cadets with their dogs on the deck of SMS Kaiser Franz Joseph I, protected cruiser of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), in the Bay of Kotor, original photo with description on the back, 11x8 cm

5 500 HUF
14,86
16,18
1913 Bp., Müller Károly cs. és kir. katonatiszt egészalakos portréja, fotó, hátoldalán saját kezűleg feliratozva, 13,5x8,5 cm
15744.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1914-1915 Bécs, söröző katonák csoportképe, fotólap, hátoldalán megírva, postázva, 14x9 cm / Vienna, Wien, group of soldiers drinking beer, photo
15745.

2 400 HUF
cca 1910 Katona lövészbojttal, keményhátú fénykép Foto Lux budapesti műterméből, karton a sarkaiban kissé sérült, 16,5x10,5 cm
15746.

1 200 HUF
cca 1914-1918 Magyar katonák aknavetővel (Minenwerfer), mellette hegedülő katona, I. világháborús fotó, kisebb törésnyommal, 8x5,5 cm / K.u.K. soldiers with trench mortar (Minenwerfer), WWI photo
15747.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF