Military

Number of items: 172

1909 Katonai végelbocsátó levél
15822.

13 000 HUF
35,14
38,24
cca 1980 A Magyar Néphadsereg katonai gyakorlatán készült felvételek, rajtuk Oláh István hadseregtábornok, honvédelmi miniszter és más magas rangú tisztek, Mi-8 helikopter, stb. Össz. 90-100 db fotó, ebből kb. 20 db összeragadva. 18x12,5 cm
15823.

6 000 HUF
Patent-Bézard katonai iránytű, tájoló, XX. sz. eleje. Jelzett, fém tokkal, korának megfelelő állapotban, 7,5x7 cm
15824.

2 000 HUF
28
15825.

6 000 HUF
1915 A harcosok, özvegyek és árvák karácsonyi öröméhez való hozzájárulásért kiállított emléklap, a Ciszterci rend bajai kath. főgimnáziumának pecsétjével. Lapszéli szakadásokkal, gyűrődésekkel, középen hajtott, 33,5x21 cm
15826.

2 000 HUF
Csendőrök csoportképe, néhányon kitüntetéssel, Kenderes, 1 db régi üvegnegatív, 10x15 cm
15827.

2 000 HUF
Lovas csendőrök csoportképe, Kenderes, 1 db régi üvegnegatív, 10x15 cm
15828.

2 000 HUF
Katona szalagsáv kitüntetésekkel, 1 db régi üvegnegatív, 15x10 cm
15829.

1 400 HUF
Csendőr kitüntetésekkel, családja körében, 1 db régi üvegnegatív, szélén kissé sérült, 15x10 cm
15830.

1 400 HUF
Huszár portrék, 2 db régi üvegnegatív, 15x10 cm
15831.

1 400 HUF
Huszár portrék, egyik ügyességi jelvénnyel, 2 db régi üvegnegatív, 15x10 cm
15832.

1 400 HUF
Huszár mentében, 1 db régi üvegnegatív, 12x8 cm
15833.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF