Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 460

Kiss Sándor (1925-1999) 1986. Pável Ágoston 1886-1986 / MÉE Szombathely kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SH7
31177.

Kiss Sándor (1925-1999) 1986. "Pável Ágoston 1886-1986 / MÉE Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SH7

2 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1991. Joannes Paulus II (II. János Pál pápa) / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19. aranyozott bronz emlékérem műanyag tokban (65mm) T:PP fo.
31178.

Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "Joannes Paulus II (II. János Pál pápa) / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott bronz emlékérem műanyag tokban (65mm) T:PP fo.

5 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) DN Bartók Béla 1881-1945 kétoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1-,2 erős patina
31179.

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" kétoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1-,2 erős patina

4 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) DN Salgótarján Város Tanácsától Br érem eredeti tokban (96mm) T:1- helyenként kis patina
31180.

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Salgótarján Város Tanácsától" Br érem eredeti tokban (96mm) T:1- helyenként kis patina

1 600 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Michelangelo kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,97g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina, pár karc
31181.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,97g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina, pár karc

3 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) ~1980-1990. MAFILM (Magyar Nemzeti Filmalap Zrt.) kétoldalas fém plakett márványtalpra rögzítve (~88mm) fatalpas plexi vitrinben (185x125x75mm) T:1-
31182.

Kiss Nagy András (1930-1997) ~1980-1990. "MAFILM (Magyar Nemzeti Filmalap Zrt.)" kétoldalas fém plakett márványtalpra rögzítve (~88mm) fatalpas plexi vitrinben (185x125x75mm) T:1-

10 000 HUF
27,03
29,41
Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. Az Erdélyi Menekültekért bronz emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
31183.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. "Az Erdélyi Menekültekért" bronz emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1

1 600 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Korányi Sándor jelzett Ag emlékérem (16,19g/0,925/32mm) T:1- (PP) patina
31184.

3 000 HUF
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán Dr. Kunszt György II. díj gravírozással (85mm) T:2 felül furattal
31185.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Dr. Kunszt György II. díj" gravírozással (85mm) T:2 felül furattal

4 200 HUF
11,35
12,35
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán Dr. Trautmann Rezső I. díj gravírozással (88mm) T:2 felül furattal
31186.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Dr. Trautmann Rezső I. díj" gravírozással (88mm) T:2 felül furattal

4 200 HUF
11,35
12,35
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 felül furattal
31187.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 felül furattal

4 200 HUF
11,35
12,35
Kovács Bence 1971. Éremgyűjtők II. Vándorgyűlése kétoldalas Ag emlékérem (26,69g/0,800/42mm) T:1-
31188.

Kovács Bence 1971. "Éremgyűjtők II. Vándorgyűlése" kétoldalas Ag emlékérem (26,69g/0,800/42mm) T:1-

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF