Transylvania Number of items: 1744
2804620
21010
434
24000
Transylvania
Postcards
T2
1922 Arad, látkép madártávlatból, lóvasút, üzletek. Szecessziós litho keret lóherével. Réthy L. és Fia kiadása / square, horse-drawn railway, shops. Art Nouveau litho frame with clover
24 000 HUF
2804636
21011
434
Transylvania
Postcards
T3/4
Arad, 13 Vértanú szobor, üzletek. Klein J. Sándor kiadása / martyrs' statue, shops (ázott / wet damage)
12 000 HUF
2804635
21012
434
Transylvania
Postcards
T2
1905 Arad, Andrássy tér, Czigelbrier Győző, Schwarz M. és társa és Steinitz üzlete. Kerpel Izsó kiadása / square, shops
12 000 HUF
2804634
21013
434
14000
Transylvania
Postcards
T3
1899 (Vorläufer) Arad, Szabadság tér, Vértanú szobor, Hubert és Farber Lajos üzlete. Bloch H. kiadása / square, statue, shops (fl)
14 000 HUF
2804630
21014
434
14000
Transylvania
Postcards
T3
Arad, 13 vértanú szobor. Klein J. Sándor kiadása / martyrs' statue (ázott / wet damage)
14 000 HUF
2804629
21015
434
Transylvania
Postcards
T2
Arad, Szentháromság szobor, 18481849 Múzeum, színházi sörcsarnok és étterem. Bloch H. nyomdája kiadása / Trinity statue, museum, restaurant and beer hall
16 000 HUF
2804618
21016
434
32000
Transylvania
Postcards
T2/3
1898 (Vorläufer) Arad, Városház tér, Endrődi Salacz Gyula királyi tanácsos és Arad szab. kir. város polgármestere. Lengyel Lipót kiadása / town hall square, mayor, coat of arms. Art Nouveau, floral (EK)
32 000 HUF
2809258
21017
434
Transylvania
Postcards
T2/3
1899 (Vorläufer) Arad, Vértanú szobor, Színház épület, lóvasút, Városháza. Lengyel Lipót kiadása / monument, theatre, horse-drawn tram, town hall, horse-drawn tram. Art Nouveau, floral, litho (kis szakadás / small tear)
10 000 HUF
2809260
21018
434
Transylvania
Postcards
T2/3
1899 (Vorläufer) Arad, Baross park, Vértanúk szobra, Római katolikus templom, Városháza. Révész Nándor kiadása / park, monument, Caholic church, town hall. Floral (kopott sarkak / worn corners)
10 000 HUF
2802912
21019
434
Transylvania
Postcards
T4
1917 Arad, Szabadság tér heti piaccal, üzletek. Kerpel Izsó kiadása / square, market, shops (b)
2 000 HUF
2802908
21020
434
Transylvania
Postcards
T4
Arad, Pályaudvar, vasútállomás. Vasúti levelezőlapárusítás 59. sz. 1916. / railway station (EM)
2 000 HUF
2802905
21021
434
Transylvania
Postcards
T2/3
Arad, A Kultúrpalota madártávlatból. Vasúti levelezőlapárusítás 49. sz. 1916. / Palace of Culture (EK)
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035