Number of items: 232
2807553
10967
434
Other collectibles
Hollóházi virágmintás porcelán doboz / bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan (alján címke nyomai), 15x9x5 cm
1 000 HUF
2810284
10968
434
Other collectibles
Hollóházi art deco macska, tervező: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, mázhibával, kiskopásnyomokkal, m: 8 cm
6 000 HUF
2808419
10969
434
Other collectibles
Hollóházi Várda Ó.BARACK pálinkás butella, porcelán, hibátlan, 0,5 L.
2 000 HUF
2808411
10970
434
Other collectibles
Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
2 000 HUF
2808355
10971
434
Other collectibles
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Hibátlan. jelzett. m: 12 cm
2 600 HUF
2808332
10972
434
Other collectibles
3db Hollóházi porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9-14 cm
2 000 HUF
2808290
10973
434
Other collectibles
Hollóházi leveles tálka, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
1 200 HUF
2808255
10974
434
Other collectibles
Hollóházi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8 cm
2 000 HUF
2808143
10975
434
Other collectibles
Hollóházi szedres cukortartó, matricás, jelzett, kopott, m: 11 cm
3 000 HUF
2808060
10976
434
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás tortatál, hibátlan, m: 14,5 cm
12 000 HUF
2808064
10977
434
Other collectibles
Hollóházi szedermintás pecsenyetál, hibátlan, 37x27 cm
8 000 HUF
2808068
10978
434
Other collectibles
Hollóházi szedermintás süteményes tányér, 6 db, hibátlan, d: 19,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m