Art-ceramics
Number of items: 148
2802760
10744
434
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Retro kerámia váza. Hibátlan 16 cm
2 800 HUF
2762927
10745
434
Art-ceramics
Other collectibles
Ilona jelzéssel, retró kerámia, fali tálka, hibátlan, d: 14 cm
1 000 HUF
2532207
10746
434
Art-ceramics
Other collectibles
Major Zsuzsa: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett. kisebb mázhibákkal 26 cm
2 000 HUF
2810571
10747
434
Art-ceramics
Other collectibles
Niderviller francia kínáló tál, mázas kerámia, XX. sz. második fele, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 25 cm
2802706
10748
434
Art-ceramics
Other collectibles
3 db kerámia: Gál Béla: Fekete ló. Jelzett, sérült, lepattanásokkal, m: 19 cm + Ujpál György: Lány virágokkal. Jelzett, sérült, m: 17 cm + Kacsa figura, kézzel festett, jelzett, m: 18 cm
3 000 HUF
2802705
10749
434
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej retró mázas kerámia váza, alján etikettel jelzett, száján sérült, javított, m: 31 cm
1 600 HUF
2802393
10750
434
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri katicás kislány, mázas kerámia, kézzel festett, etikettel jelzett, kisebb mázrepedésekkel, m: 12,5 cm
2 000 HUF
2810279
10751
434
Art-ceramics
Other collectibles
Retró kerámia váza és tálka, jelzett, minimális mázlepattanás, kis kopásokkal, m: 12 cm, 11x11 cm
4 000 HUF
2808286
10752
434
Art-ceramics
Other collectibles
2 000 HUF
2808237
10753
434
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri maci, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
2 000 HUF
2808236
10754
434
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri maci, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16,5 cm
2 000 HUF
2808234
10755
434
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri macik, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m