Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 230

S Bolczer B. Béla (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libák a vízparton. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 55x67 cm
10515.

9 500 HUF
25,68
27,94
Hermine 853 jelzéssel: Klasszikus alpesi táj. Olaj, fa. Keretben, 22x18 cm
10516.

16 000 HUF
43,24
47,06
G M 868 jelzéssel: Téli falu. Vegyes technika, papír, sérült üvegezett keretben, 18,5x24cm Hátoldalán: Handelsmann Arnold épület üveges kereskedő bélyegzője.
10517.

7 000 HUF
18,92
20,59
10518.

7 000 HUF
18,92
20,59
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm
10519.

5 000 HUF
Szepes jelzéssel: Sétálók. Ceruza, papír, jelzett. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 43×28 cm
10520.

2 000 HUF
B Fellinger jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. Hátoldalán Otto Kummer bécsi művészellátó bélyegzőjével. 24×32 cm
10522.

3 000 HUF
Molnár P jelzéssel: Téli táj lovasszánnal. Olaj, karton. Sérült fakeretben. 21,5x38 cm
10523.

3 000 HUF
Komáromi jelzéssel: Piacon. Színezett rézkarc, papír, számozott (1/100). Üvegezett fakeretben. 22x16 cm
10524.

3 000 HUF
Csáki-Maronyák jelzéssel: Vízpart. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm
10525.

14 000 HUF
37,84
41,18
3 db rajz, egyik Révész jelzéssel, többi jelzés nélkül: Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Részben sérült. 42,5x30,5 és 42x52 cm közötti méretekben.
10526.

4 000 HUF
Takács jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm.
10527.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF