Military

Number of items: 144

1978. I. Konferencia 78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért egyoldalas öntött bronz emlékplakett (71x55mm) T:1-
33342.

1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (71x55mm) T:1-

1 200 HUF
1980. Kossuth L. Katonai Főiskola - 35 egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-
33343.

1980. "Kossuth L. Katonai Főiskola - 35" egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-

2 000 HUF
~1980. MALÉV Törzsgárda 30 év után járó névre szóló fém plakett, eredeti tokban tokban (104x90mm) + MALÉV Törzsgárda műgyantás jelvény (22x22mm) T:2
33344.

~1980. "MALÉV Törzsgárda" 30 év után járó névre szóló fém plakett, eredeti tokban tokban (104x90mm) + "MALÉV Törzsgárda" műgyantás jelvény (22x22mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
~1981. A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje aranyozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon, nem eredeti tokban T:1,1- Hungary ~1981. Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon in case C:UNC,AU
33345.

~1981. "A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje" aranyozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon, nem eredeti tokban T:1,1- Hungary ~1981. "Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order" gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon in case C:UNC,AU

15 000 HUF
40,54
44,12
1996. A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata zománcozott, műgyantás, aranyozott és ezüstözött kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1  1996. Distinction for an Officer in Service, III. Grade enamelled, synthetic resined , gold and silver plated decoration on ribbon in original case C:UNC NMK 796
33346.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata" zománcozott, műgyantás, aranyozott és ezüstözött kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1 1996. "Distinction for an Officer in Service, III. Grade" enamelled, synthetic resined , gold and silver plated decoration on ribbon in original case C:UNC NMK 796

4 200 HUF
11,35
12,35
1996. Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:1 patina  Hungary 1996. Title of Merit For Defence, I. Grade enamelled silvered decoration with ribbon in case C:AU NMK 791.
33347.

1996. "Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:1 patina Hungary 1996. "Title of Merit 'For Defence', I. Grade" enamelled silvered decoration with ribbon in case C:AU NMK 791.

5 000 HUF
Rózsa Péter (1936-2015) 1997. 30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-
33348.

Rózsa Péter (1936-2015) 1997. "30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola" egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-

3 000 HUF
1998. Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998 egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1
33349.

5 000 HUF
2002. A Szolgálati Jel arany fokozata kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.
33350.

2002. "A Szolgálati Jel arany fokozata" kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.

20 000 HUF
54,05
58,82
Kitüntetéseink, I. sz. függelék, magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm
33351.

2 000 HUF
33352.

3 000 HUF
DN Csapattiszti kitűző (gyalogság) modern, műgyantás fém jelvény zöld színű szöveten (50x41mm) T:1-,2 elfolyt ragasztó
33353.

DN "Csapattiszti kitűző (gyalogság)" modern, műgyantás fém jelvény zöld színű szöveten (50x41mm) T:1-,2 elfolyt ragasztó

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF