Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN "Hargita megye" aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. "Függetlenségi háború 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült
Romania 10xdiff badge lot, within ND "Judetul Harghita" gilt, enamelled metal badge + 1977. "100th anniversary of the War of Independence" gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged
Olaszország 1932. "VI. Budapesti Sétahajózás / Opera Balilla" bronz emlékérem zöld-fehér-piros mellszalagon (32mm) T:2 / Italy 1932. "6th Cruise in Budapest / Opera Balilla" bronze commemorative medallion on green-white-red ribbon. "VI CROCIERA BVDAPEST A X / OPERA BALILLA" (32mm) C:XF
1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény" jelzetlen Ag gomblyukjelvény, "F. SCHAEFFLER WIEN VII. NEUBAUG. 60" gyártói jelzéssel (11,02g/41x29mm) T:1-,2
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény Hungarian Miners and Metallurgists National Congress - Petrosani 1914" Ag badge without hallmark, with "F. SCHAEFFLER WIEN VII. NEUBAUG. 60" maker's mark (11,02g/41x29mm) C:AU,XF
Szovjetunió 1947. "Moszkva alapításának 800. évfordulója, 1147-1947" kétoldalas Cu kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2- a fül letört, ph, karc, ü
Soviet Union 1947. "In memory of the 800th Anniversary of Moscow, 1147-1947" two-sided Cu medal without ribbon (37mm) C:VF missing ear, edge error, scratch, ding
Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1
Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC