Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 157

~1990. Erdészeti szolgálat rátétes, műgyantás bronz szolgálati jelvény gomblyukas pánton PV. (Pénzverő) gyártói jelzéssel T:2
33524.

~1990. "Erdészeti szolgálat" rátétes, műgyantás bronz szolgálati jelvény gomblyukas pánton "PV. (Pénzverő)" gyártói jelzéssel T:2

8 000 HUF
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Knights Cross, Civilian Grade enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.
33525.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.

36 000 HUF
97,30
105,88
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat zománcozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán 1946 1991 felirat, karikán fémjel, verdejel, eredeti dobozában T:1- kis patina 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanders Cross, Civil Grade enamelled Ag decoration with ribbon, with hallmark on the suspension ring, in original box C:AU small patina NMK 737.
33526.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" zománcozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "1946 1991" felirat, karikán fémjel, verdejel, eredeti dobozában T:1- kis patina 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with ribbon, with hallmark on the suspension ring, in original box C:AU small patina NMK 737.

140 000 HUF
378,38
411,76
1993. Kenderes 1993. szeptember 4. Horthy Miklóst ábrázoló jelvény a kormányzó újratemetésének emlékére (2db) T:1-,2 egyikről lekopott a zománc
33527.

2 000 HUF
1990-1999. Széchenyi-díj zománcozott Ag kitűző, hátoldalán SZÉCHENYI-DÍJ felirat, verdejel, fémjel (25x22mm) T:1- NMK 731a
33528.

1990-1999. "Széchenyi-díj" zománcozott Ag kitűző, hátoldalán "SZÉCHENYI-DÍJ" felirat, verdejel, fémjel (25x22mm) T:1- NMK 731a

30 000 HUF
81,08
88,24
~1990-2000. Hübners who is who műgyantás kitüntetés szalaggal, eredeti dobozában (35x35mm) T:1- kis kopás ~1990-2000. Hübners who is who resin decoration with ribbon, in original box (35x35mm) C:AU small scratched
33529.

~1990-2000. "Hübners who is who" műgyantás kitüntetés szalaggal, eredeti dobozában (35x35mm) T:1- kis kopás ~1990-2000. "Hübners who is who" resin decoration with ribbon, in original box (35x35mm) C:AU small scratched

2 000 HUF
~1990-2000. Címeres, koszorús aranyozott, zománcozott fém jelvény hátlapon Pannonia Studio jelzéssel (20x20mm) T:2 zománchiba, letört kampó
33530.

~1990-2000. Címeres, koszorús aranyozott, zománcozott fém jelvény hátlapon "Pannonia Studio" jelzéssel (20x20mm) T:2 zománchiba, letört kampó

2 000 HUF
DN Nagy Imre bronz gyászjelvény (31mm) T:1
33531.

DN "Nagy Imre" bronz gyászjelvény (31mm) T:1

2 000 HUF
DN Magyarország középcímerét ábrázoló modern jelvény (36x34mm) T:1-
33532.

2 000 HUF
DN Vöröskereszt nagyobb méretű, zománcozott fém jelvény (60mm) T:1-,2
33533.

DN "Vöröskereszt" nagyobb méretű, zománcozott fém jelvény (60mm) T:1-,2

12 000 HUF
32,43
35,29
~1970. MV (Munkavédelmi Őr) festett fém jelvény (36mm) T:2
33534.

~1970. "MV (Munkavédelmi Őr)" festett fém jelvény (36mm) T:2

2 000 HUF
DN Felső Krisztinakörúti Kaszinó zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba
33535.

DN "Felső Krisztinakörúti Kaszinó" zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF