Printed Materials

Number of items: 260

1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
15141.

3 000 HUF
1956 Szeged Forradalmi röplap
15142.

1956 Szeged Forradalmi röplap

1 000 HUF
1956 3 db forradalmi újság: Magyar Nemzet XIX. évf. 254. és 255. sz., 1956. okt. 31. - nov. 1. + Magyar Honvéd I. évf. 3. sz., 1956. nov. 1. Vegyes állapotban.
15143.

1 400 HUF
1956-1959 B.H.É.V. Jelző, a BHÉV dolgozóinak üzemi lapja, I. évf. 4. sz., 1959. jún. 25. Megjelent 500 példányban. + OTSB Közlöny VII. évf. 1. sz., 1956. jan. 20. Megjelent 2400 példányban.
15144.

1 400 HUF
cca 1957 Sibiul Vechi (Nagyszeben, Sibiu), képeslapfüzet 12 db nagyalakú képeslappal, 20x15 cm
15145.

1 200 HUF
1958-1959 3 db filmjegyzék füzet: Játékfilmjegyzék 1958. okt. 1-től 1959. jún. 31-ig + Játékfilm pótjegyzék az 1958. ápr. 1-től szept. 30-ig megjelent filmekről + II. sz. pótfüzet az 1958. júl. 1-től okt. 31-ig megjelent rövidfilmekről
15146.

1 000 HUF
1959 Magyar szovjet baráti társaság propaganda emléklap
15147.

1 000 HUF
1959-1961 3 db német nyelvű Walt Disney Micky Maus képregény füzet, 5., 33. és 38. sz., részben sérült
15148.

1 800 HUF
1959 Gépállomások Igazgatósága Budapest Verseny Híradó emléklap, szakadásokkal
15149.

5 500 HUF
14,86
16,18
1960 Körmend, Vörös Csillag Filmszínház kártyanaptára
15150.

3 000 HUF
13
cca 1960-70 5 db retro háztartási gép használati utasítás (Kotyogó kávéfőző, háztartási szikvízkészülék stb.)
15151.

1 600 HUF
cca 1960 Az Állami Áruház árleszállítási tájékoztatója, sok iparcikk felsorolásával, hajtott, 47×30 cm
15152.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF