Photo

Number of items: 426

Almási Éva színésznőről készült 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 24,5x18,4 cm és 21,1x16 cm között
12882.

2 400 HUF
Bessenyei Ferenc különféle színházi szerepekben, 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a képek hátoldalán feliratozva, datálva, 24x18 cm és 17,7x12,2 cm között
12883.

2 400 HUF
Törőcsik Mari és Mécs Károly a ,,Két emelet boldogság című filmben, 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 20x29 cm
12884.

Törőcsik Mari és Mécs Károly a ,,Két emelet boldogság" című filmben, 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 20x29 cm

2 400 HUF
43
Paul Éluard francia költő, portré, fotóreprodukció, hátoldalon feliratozva, 24×18 cm
12885.

1 000 HUF
Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre ismeretlen portréja. Sérült, hiányos 19x24 cm
12886.

10 000 HUF
27,03
29,41
2 db II. János Pál pápáról készült fotó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal. 18x13 cm
12887.

1 000 HUF
cca 1956 A Körhinta c. magyar film jelenetei, szereplői (Törőcsik Mari, Soós Imre), 4 db feliratozott fotó, kisebb sérülésekkel, 30x24,5 cm és 12x9 cm
12888.

4 000 HUF
46
cca 1956 Ruttkay Éva és Gábor Miklós az Éjfélkor c. filmben + Ruttkay Éva és Bessenyei Ferenc a Kioltott lángok c. filmben, 3 db nagyméretű fotó, az egyik kissé sérült, 24x18 cm és 30x24 cm
12889.

2 400 HUF
cca 1920 Tomáš Masaryk (1850-1937) cseh politikus, államférfi, Csehszlovákia első elnöke feldíszített automobilban, nagyméretű fotó, 29x22,5 cm / Tomáš Masaryk Czech politician, statesman, the first president of Czechoslovakia, in a decorated automobile, large-size photo
12890.

4 000 HUF
Dr Merényi Oszkár (1895-1981) pedagógus, irodalomtörténész életét és munkásságát bemutató fotóalbum, 45 db képpel, feliratokkal
12891.

1 000 HUF
12892.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1880 Budapest, a József tér József nádor szobrával, üzletekkel, keményhátú fotó, felirattal, 8,5×9 cm
12893.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF