Photo Number of items: 426
2802216
12882
434
Photo
Other collectibles
Almási Éva színésznőről készült 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 24,5x18,4 cm és 21,1x16 cm között
2 400 HUF
2802233
12883
434
Photo
Other collectibles
Bessenyei Ferenc különféle színházi szerepekben, 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a képek hátoldalán feliratozva, datálva, 24x18 cm és 17,7x12,2 cm között
2 400 HUF
2802212
12884
434
Photo
Other collectibles
Törőcsik Mari és Mécs Károly a ,,Két emelet boldogság" című filmben, 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 20x29 cm
2 400 HUF
2767536
12885
434
Photo
Other collectibles
Paul Éluard francia költő, portré, fotóreprodukció, hátoldalon feliratozva, 24×18 cm
1 000 HUF
2808954
12886
434
Photo
Other collectibles
Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre ismeretlen portréja. Sérült, hiányos 19x24 cm
10 000 HUF
2810839
12887
434
Photo
Other collectibles
2 db II. János Pál pápáról készült fotó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal. 18x13 cm
1 000 HUF
2807929
12888
434
Photo
Other collectibles
cca 1956 A Körhinta c. magyar film jelenetei, szereplői (Törőcsik Mari, Soós Imre), 4 db feliratozott fotó, kisebb sérülésekkel, 30x24,5 cm és 12x9 cm
4 000 HUF
2807960
12889
434
Photo
Other collectibles
cca 1956 Ruttkay Éva és Gábor Miklós az Éjfélkor c. filmben + Ruttkay Éva és Bessenyei Ferenc a Kioltott lángok c. filmben, 3 db nagyméretű fotó, az egyik kissé sérült, 24x18 cm és 30x24 cm
2 400 HUF
2807945
12890
434
Photo
Other collectibles
cca 1920 Tomáš Masaryk (1850-1937) cseh politikus, államférfi, Csehszlovákia első elnöke feldíszített automobilban, nagyméretű fotó, 29x22,5 cm / Tomáš Masaryk Czech politician, statesman, the first president of Czechoslovakia, in a decorated automobile, large-size photo
4 000 HUF
2651424
12891
434
Photo
Other collectibles
Dr Merényi Oszkár (1895-1981) pedagógus, irodalomtörténész életét és munkásságát bemutató fotóalbum, 45 db képpel, feliratokkal
1 000 HUF
2678716
12892
434
Photo
Other collectibles
2 800 HUF
2806816
12893
434
Photo
Other collectibles
cca 1880 Budapest, a József tér József nádor szobrával, üzletekkel, keményhátú fotó, felirattal, 8,5×9 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035