Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 400

Ócsai Károly (1938-2011) DN Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988 kétoldalas, öntött Br plakett (80,5mm) T:1-
30987.

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött Br plakett (80,5mm) T:1-

4 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. Mathias Rex Hungariae (Mátyás király) egyoldalas bronzozott Al emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve, melynek alján sérült szövet (123x92mm) T:2 patina, kopott bronzozás
30988.

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas bronzozott Al emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve, melynek alján sérült szövet (123x92mm) T:2 patina, kopott bronzozás

1 000 HUF
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate aranyozott Ag emlékérem, peremen fémjel és 142-es sorszám eredeti dísztokban (85,07g/0.999/57mm) T:1- ph. Hungary / Kanada 1976. The Rákóczi Medal gilt Ag commemorative medallion, with hallmark on edge and 142 serial number, in original case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (85,07g/0.999/57mm) C:AU edge error
30989.

Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" aranyozott Ag emlékérem, peremen fémjel és "142"-es sorszám eredeti dísztokban (85,07g/0.999/57mm) T:1- ph. Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" gilt Ag commemorative medallion, with hallmark on edge and "142" serial number, in original case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (85,07g/0.999/57mm) C:AU edge error

24 000 HUF
64,86
70,59
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. Goldmark Károly - 150 éve Keszthelyen született Goldmark Károly - Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76-85mm) T:1
30990.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "Goldmark Károly - 150 éve Keszthelyen született Goldmark Károly - Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76-85mm) T:1

15 000 HUF
40,54
44,12
Rajki László (1939-) ~1970-1980. MSZMP pártmunkáért - Orosháza Városi Bizottsága kétoldalas bronz plakett (97mm) T:1-
30991.

Rajki László (1939-) ~1970-1980. "MSZMP pártmunkáért - Orosháza Városi Bizottsága" kétoldalas bronz plakett (97mm) T:1-

1 000 HUF
Rajki László (1939-) ~1970-1980. Orosháza Művelődésügyéért egyoldalas, öntött bronz plakett (142mm) T:1-,2 kis patina
30992.

Rajki László (1939-) ~1970-1980. "Orosháza Művelődésügyéért" egyoldalas, öntött bronz plakett (142mm) T:1-,2 kis patina

1 000 HUF
Rajki László (1939-) ~1970-1980. Lenin portré egyoldalas bronz emlékérem (97mm) T:1- patina
30993.

Rajki László (1939-) ~1970-1980. "Lenin portré" egyoldalas bronz emlékérem (97mm) T:1- patina

2 000 HUF
Rajki László (1939-) 1974. Fleischer József 1829-1877 egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- patina
30994.

Rajki László (1939-) 1974. "Fleischer József 1829-1877" egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- patina

4 000 HUF
Rajki László (1939-) ~1974. Fekete Sándor 1885-1974 egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1-
30995.

Rajki László (1939-) ~1974. "Fekete Sándor 1885-1974" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1-

2 000 HUF
Rajki László (1939-) 1988. Házi Árpád 1908-1970/ Az iskoláért - Tápiószőlős kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:1-
30996.

Rajki László (1939-) 1988. "Házi Árpád 1908-1970/ Az iskoláért - Tápiószőlős" kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:1-

2 000 HUF
Rajki László (1939- ) 1999. Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1-
30997.

Rajki László (1939- ) 1999. "Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1-

5 000 HUF
Rajki László (1939-) DN Orosháza - Társastáncverseny egyoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-
30998.

Rajki László (1939-) DN "Orosháza - Társastáncverseny" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF