Flea Market

Number of items: 419

6 db épületszintjelző tábla, zománcozott fém, sérülésekkel, 10×24 cm
11936.

6 000 HUF
3 részes art deco kávéskészlet, ezüstözött réz, kávékiöntő, cukortartó, tejkiöntő, jelzett, szép állapotban
11937.

18 000 HUF
48,65
52,94
2 db monogramos ezüstözött alpakka pohár, 1 db kávékiöntő, 1 db tejkiöntő
11938.

6 000 HUF
Intarziás cigaretta adagoló, kis hibával, m: 10 cm
11939.

2 600 HUF
7,03
7,65
11940.

8 500 HUF
22,97
3 db régi tárgy, körző, simító, stb.
11941.

2 000 HUF
Fácános zománcozott tálka, d: 19 cm
11942.

2 000 HUF
Bronz gyertyatartó, kopásokkal, m: 18 cm
11943.

5 000 HUF
Retró lemezárugyári kutyaház persely, kulcs nélkül, 13x7x8,5 cm
11944.

6 000 HUF
CB adóvevő BETA FM 19+Realistic alkatrésznek+3 kristály.
11945.

5 000 HUF
CB adóvevő kézi DNL HF 5. Két csatornás, eredeti kopott tartójában, 12v-os elemmel működik.
11946.

5 000 HUF
CB adóvevő kézi Panasonic, egy csatornás, működik, 27,005 MH2
11947.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF