Antique

Number of items: 279

Pro-Phylactic amerikai Art Deco hajkefe, jelzett, szép állapotban, 11x6cm
11300.

5 500 HUF
14,86
16,18
11301.

9 000 HUF
24,32
26,47
Likőrös készlet. XIX.sz. zománcozott fém, kézzel festett, 6 db pohár + kiöntő/váza 23 cm, 6 cm / Liquor set. 19th century enameled metal.
11302.

19 000 HUF
51,35
55,88
11303.

10 000 HUF
27,03
29,41
11304.

20 000 HUF
54,05
58,82
Olvashatatlan jelzéssel: Antik kínai fametszet. Üvegezett keretben. 20x29 cm
11305.

9 500 HUF
25,68
27,94
Olaj ecettartó, üvegbetétek nélkül, ezüstözött alpakka, kopásokkal, m: 29 cm
11306.

9 500 HUF
25,68
27,94
Nagyméretű hegyikristály, ásvány asztali dísz, 6x8x16cm
11307.

16 000 HUF
43,24
47,06
58 darabos vegyes ásvány, fosszília gyűjtemény, szépen egyesével tárolva, nagyrészt feliratozva. (Amoniteszek, kacoxenit, glauberit, stroncianit, Oppelia aspidoides, albit, stb.)
11308.

40 000 HUF
108,11
117,65
Vadász fali dísz. Réztál fácán mintával, agancs. 26 cm
11309.

4 000 HUF
Teáskanna. Alpakka, fa fogóval, Jelzett. 25 cm
11310.

2 400 HUF
Vanadinit, nagyméretű ásvány, 9x10x11cm
11311.

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF