Antique Number of items: 279
2809634
11264
434
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül: Retró iparművészeti díszváza. Vörösréz színű nikkellel bevont bronz, palástján tűzzománcozott bronz relief díszítmény. Kopásokkal, szájperemén minimális deformálódással. m: 35 cm
8 000 HUF
2801864
11265
434
36000
Antique
Other collectibles
Thaiföldi hajó dísz, aranyozott fém, h: 29 cm
36 000 HUF
2809635
11266
434
3800
Antique
Other collectibles
Klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, peremén aranyozott pontsoros díszítménnyel, kis tisztításra szorul, szép állapotban, jelzés nélkül, d: 31 cm
3 800 HUF
2808239
11267
434
Antique
Other collectibles
Antik óntál, jelzett, d: 22,5 cm
2 600 HUF
2808246
11268
434
3400
Antique
Other collectibles
2db fém gyertyatartó, három ágú, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23,5 cm
3 400 HUF
2808243
11269
434
2200
Antique
Other collectibles
2db fém gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm
2 200 HUF
2810364
11270
434
Antique
Other collectibles
Svájci éremtároló, réz, pótolt lalattal, kis kopásokkal, 1-2 Frank, 20 Rappen m: 30,5 cm
4 000 HUF
2810380
11271
434
Antique
Other collectibles
Utagawa Toyokuni: Alvó szépség. Fametszet, selyem. Üvegezett fakeretben, jelzett a nyomaton. Az itt látható darab az eredetinek a reprodukciója. Japán, 1970 körül. 24x18 cm
5 000 HUF
2780493
11272
434
40000
Antique
Other collectibles
Antik ón fali borkút, jelzett, korának megfelelő minimális sérülésekkel. Jelzett, 29x23 cm
40 000 HUF
2780049
11273
434
22000
Antique
Other collectibles
Habsburg címeres verőtő, kopott, d: 8 cm. 1938g
22 000 HUF
2810393
11274
434
Antique
Other collectibles
VEB Volkseigener Betrieb (Állami Vállalat) Kunstglas: Asztali lámpa, üveg, kézzel festett, működik, szép állapotban, 1970-80 körül. m: 41 cm
12 000 HUF
2806743
11275
434
Antique
Other collectibles
Tevan Margit: Korsó, fém, sérült, a sérülés pontosítása!: kisebb horpadások, kopások, belsejében rozsdanyomok, minimális felületi karcok, jelzett, m: 28 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035