Antique

Number of items: 279

Díszes antik réz dobozka, kopott, d: 14 cm
11470.

11 000 HUF
29,73
32,35
Régi fújtató díszes réz borítással, h: 44 cm
11471.

8 000 HUF
Díszágyú fa, réz rátétekkel. h: 21 cm
11472.

8 000 HUF
Lion masszív lakat, működik, 9,5x6 cm
11473.

6 000 HUF
Régi parfümszóró, réz, gyöngyház borítással, jelzett: LeKid France, h: 6,5 cm
11474.

5 000 HUF
Régi díszes imakönyv 1889, sérült, 12x8 cm
11475.

1 000 HUF
Igazgyöngy nyaklánc, 3 klf. színű gyöngyökkel, h: 44 cm
11476.

20 000 HUF
54,05
58,82
London madaras mérőszalag, nem húzódik vissza. m: 3,5 cm
11478.

10 000 HUF
27,03
29,41
Herczeg Klára (1906-1997): Retró iparművész tálka, közepében emlékplakettel. 75 éves a tiszántúli áramszolgáltató vállalat. 1897-1972. Réz, jelzett (HK 72), kopott, 9,5x15,5cm
11479.

5 000 HUF
Ébenfa feszület ezüst (Ag) betéttel, bőr lánccal, h: 4 cm
11480.

24 000 HUF
64,86
70,59
Antik Mária medalion, zománcozott fém, h: 4 cm
11481.

2 000 HUF
Antik bronz fiókhúzó, 11,5 cm
11482.

Antik bronz fiókhúzó, 11,5 cm

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF