Advertisement

Number of items: 154

Stühmer kakaó és csokoládé számolócédula
13273.

1 200 HUF
13
cca 1915 Fa névjegykártyatartó Szénásy Béla budapesti papírkereskedő fém plakettjével a tetején, sérüléssel 7×13×2,5 cm
13274.

2 000 HUF
Kabata Csokoládé és Bonbongyár R.t. Budapest címke, 1920-30 körül, 2,5x4 cm
13275.

1 800 HUF
Rab Csokoládégyár Budapest címke, 1910-30 körül, d: 3,5 cm
13276.

1 800 HUF
Stühmer Húsvét! levélzáró címke, 1920-40 körül, 4x5 cm és 1 db Stühmer-sorozat litho gyűjtőkártya, 109. sz., kissé sérült
13277.

2 000 HUF
MALÉV fiatal légiutasok kézikönyve
13278.

1 000 HUF
cca 1940 Grillux villamos gyorstűzhely, kétoldalas reklám szórólap, hajtásnyomokkal, kisebb szakadásokkal, 31x23,5 cm
13279.

1 000 HUF
Globin cipőkrém, 3 db számolócédula, német és cseh nyelven, bejegyzésekkel, kis sérülésekkel.
13280.

1 200 HUF
cca 1910-20 Sidol számolócédula, hajtásnyomokkal, apró lapszéli sérüléssel
13281.

1 400 HUF
1974-2011 35 db különféle reklámos kártyanaptár
13282.

1 200 HUF
dr. Deér Jó pásztor gyógyszertára Budapest gyógyszeres dobozka (sérült), benne szedési utasítással 3,5x3,5 cm
13283.

3 000 HUF
Robur cipő szecessziós számolócédula
13284.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF