Modern restrikes, fantasy coins Number of items: 202
2790274
31773
433
30000
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) DN "Magyarország Történelme" 16 darab jelzetlen Ag emlékérméből álló sorozat 13 tanúsítvánnyal, kapszulákban, egy része kivehető tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:1 egyik kapszula sérült
30 000 HUF
2798303
31774
433
Numismatics
Lantos Györgyi: 1986. "Tornyai János halálának 50. évfordulójára / Hódmezővásárhely Városi Tanács MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1 600 HUF
2793771
31775
433
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1- (PP)
1 600 HUF
2623954
31776
433
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Eötvös Loránd" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
1 400 HUF
2691679
31777
433
Numismatics
1 600 HUF
2793763
31778
433
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás 1458-1490" kétoldalas ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1- (PP)
1 600 HUF
2749989
31779
433
Numismatics
Ifj. Szlávics László (1959-) 2012. "Szent-Györgyi Albert / Nagy magyarok" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP patina
1 400 HUF
2790459
31780
433
36000
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959-) 2011-2016. "Nagy Magyarok" aranyozott Cu emlékérmek (24xklf), a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal, kitöltetlen tulajdonosi lappal, "Nagy Magyarok" mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, benne 2db kivehető tálcával (40mm/db) T:PP
36 000 HUF
2790722
31781
433
15000
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959-) ~2011-2016. "Nagy Magyarok" aranyozott, illetve ezüstözött Cu emlékérmek (13db/8xklf), 10db tanúsítvánnyal mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, 1db kivehető tálcával (40mm/db) T:PP
15 000 HUF
2791177
31782
433
36000
Numismatics
ifj. Szlávics László (1959-) 2011-2016. "Nagy Magyarok" aranyozott Cu emlékérmek (24xklf), mind a hozzá tartozó tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal, "Nagy Magyarok" mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, benne 2db kivehető tálcával (40mm/db) T:PP
36 000 HUF
2794999
31783
433
4400
Numismatics
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Rákóczi Szabadságharc" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm)) T:PP
4 400 HUF
2794993
31784
433
4400
Numismatics
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Őszirózsás Forradalom" Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035