Books: Tales Number of items: 27
2613467
17303
433
900
Books: Tales
Other collectibles
Edmondo de Amicis: Szív. A gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. + (8)+275+(2) p. Illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lapon szakadással. 2795295
17304
433
Books: Tales
Other collectibles
J. K. Rowling: Harry Potter A bölcsek köve. Bp., 2001. Animus. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Első előzéklap kissé gyűrött.
1 600 HUF
2706227
17305
433
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2798881
17306
433
Books: Tales
Other collectibles
Z. Tábori Piroska: Mesemondó Jánoska. Bp., én., Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ajándékozási sorokkal, possossori bejegyzéssel, 16-17. oldalak közötti kissé sérült kötéssel.
1 400 HUF
2797642
17307
433
Books: Tales
Other collectibles
Riadalom Kékországban. Bp. 1943, Bobánovits Szemere, (Légrády-ny.), 79 p. A lapszámozáson belül számos szövegközti és egészoldalas rajzzal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült megviselt állapotban, lapok épek
1 400 HUF
2798597
17308
433
Books: Tales
Other collectibles
Marsak: Hol ebédelt a veréb. Ford.: Tóth Eszter. V. Lebegyev rajzai nyomán másolta Illés Árpád. Bp., 1953.,Ifjúsági. Leporelló-szerű mesekönyv, kopott.
1 600 HUF
2762190
17309
433
Books: Tales
Other collectibles
Vegyes mesekönyv tétel, 2 db:
Gazdag Erzsi: Honnan jöttél télapó? Kovács Péter rajzaival. Bp., 1976, Móra. Kihajtható, leporelló szerű mesekönyv. Kiadó kemény-kötés, kissé kopott borítóval.;
Tarbay Ede: Séta az állatkertben. Bp., 1963, Móra. Kihajtható, leporelló szerű mesekönyv. Kiadó kemény-kötés, kopott borítóval.;
1 000 HUF
2798279
17310
433
Books: Tales
Other collectibles
Grimm meséi. Bp., é.n. Napraforgó. Kiadói kartonált papírkötés
2 000 HUF
2791339
17311
433
Books: Tales
Other collectibles
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1964., Móra. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1 800 HUF
2791365
17312
433
Books: Tales
Other collectibles
Az aranyláncon függő kastély. Vál., szerk., az utószót írta: Dömötör Tekla. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1965., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, 4 javított lappal, egy lapon tollas bejegyzéssel, a tartalomjegyzéken bejelölésekkel.
1 800 HUF
2791309
17313
433
Books: Tales
Other collectibles
Kisgyermekek nagy mesekönyve. Vál. és szerk.: T. Aszódi Éva. Róna Emmy Illusztrációival. Bp.,1972, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
2791333
17314
433
Books: Tales
Other collectibles
Grimm legszebb meséi. Vál. Varga Tamásné. Ford.: Rónay György. Róna Emy rajzaival. Bp.,1960., Móra. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035