Posters

Number of items: 96

15182.

80 000 HUF
216,22
235,29
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lap tetején apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the top, otherwise in good condition, lithograph on paper.
15183.

80 000 HUF
216,22
235,29
15184.

80 000 HUF
216,22
235,29
15185.

80 000 HUF
216,22
235,29
15186.

80 000 HUF
216,22
235,29
Helbing Aranka (1898-1974): A Délvidéki Liga gyűjtése a vagonlakók és menekültek gyámolítására, kiadja: Klösz és Fia, restaurált, hajtott, 95×62 cm
15187.

70 000 HUF
189,19
205,88
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű, reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm
15188.

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): "Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű", reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm

70 000 HUF
189,19
205,88
15189.

80 000 HUF
216,22
235,29
15190.

80 000 HUF
216,22
235,29
cca 1970 Nyaraljon az agárdi kempingben, plakát, Szűcs Pál (1906-1969) grafikája, feltekerve, hajtásnyomokkal, 82×57 cm
15191.

32 000 HUF
86,49
94,12
15192.

28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1965 Inkább tejet alkohol helyett, plakát, jelzett, hajtott, felcsavarva, 82×56 cm
15193.

26 000 HUF
70,27
76,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF