https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Antique Number of items: 290
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2753921
11925
433
0
48000
Antique
Other collectibles
Varga Zoltán: Art Deco Don Quijote. Réz, fa talapzaton. Jelzés nélkül, 1930-40 körül. M: 9,5 cm. (gyűjtői darab!)
Starting price:
48 000 HUF
2774071
11926
433
0
220000
Antique
Other collectibles
Stefániay Edit (1936 - ): Égben lebegő csarnok. 2008. Tűzzománc. Kis sérüléssel. 60x110cm
Starting price:
220 000 HUF
2774075
11927
433
0
100000
Antique
Other collectibles
Stefániay Edit (1936 - ): Az idők kezdete. 2005. Tűzzománc. 77x53cm
Starting price:
100 000 HUF
2774074
11928
433
0
110000
Antique
Other collectibles
Stefániay Edit (1936 - ): A tavasz emlékei. 2003. Tűzzománc. 80x74cm
Starting price:
110 000 HUF
2774073
11929
433
0
70000
Antique
Other collectibles
Stefániay Edit (1936 - ): A múlt emlékei. 2008. Tűzzománc. 30x20cm
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
2754647
11930
433
0
100000
Antique
Other collectibles
Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
2754636
11931
433
0
30000
Antique
Other collectibles
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
2754655
11932
433
0
20000
Antique
Other collectibles
Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm
Starting price:
20 000 HUF
2769929
11933
433
0
38000
Antique
Other collectibles
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
2709311
11934
433
0
80000
Antique
Other collectibles
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
2715386
11935
433
0
18000
Antique
Other collectibles
K. Steiner jelzéssel (nagyon halványan látható jelzés baloldalon): Nő fáklyával, puttókkal körbevéve. Fém falikép, fakeretben. 50x24 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2721796
11936
433
0
100000
Antique
Other collectibles
Sokféle régi gyalu és kiegészítő. h: 20 és 63 cm között. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Közel fél évszázadig egy bútor restaurátor szolgálatában állt. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat.
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment