Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag "Kennedy" aranyozba, füllel, függesztőkarikával T:2- patina USA 1964. 1/2 Dollar Ag "Kennedy" gilt, with ear and ring C:VF patina Krause KM#202
Amerikai Egyesült Államok 1964-1965. 1c-1/2$ (5xklf) "Amerikai elnökök" forgalmi szett kartonlapon, műanyag tokban T:1- patina
USA 1964-1965. 1 Cent - 1/2 Dollar (5xdiff) "American Presidents" coin set on cardboard, in a plastic case C:AU patina
Amerikai Egyesült Államok 1987. 1$ Ag "Az Egyesült Államok Alkotmányának 200. évfordulója" T:PP
USA 1987. 1 Dollar Ag "200th anniversary of the Constitution" C:PP
Krause KM#220
Amerikai Egyesült Államok 1992D 1/2$ Cu-Ni "Kolombusz Kristóf utazásának 500. évfordulója" forgalomba nem került emlékkiadás T:1
USA 1992D 50 Cents Cu-Ni "The 500th Anniversary of Columbus's Voyage" non-circulating commemorative coin C:UNC Krause KM#237
Amerikai Egyesült Államok 1992P 1$ Ag "Amerika felfedezésének 500. évfordulója" T:PP patina
USA 1992P 1 Dollar Ag "Columbus quincentenary" C:PP patina
Krause KM#238
Amerikai Egyesült Államok 2002. 1/4$ Cu-Ni (5xklf) "Denver Szett: 50 állam - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio" tanúsítvánnyal, eredeti műanyag dísztokban T:1,1- patina, kis karc, a tok sérült
USA 2002. 1/4 Dollar Cu-Ni (5xdiff) "Denver Set: 50 States - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio" with certificate in original plastic hardcase C:UNC,AU patina, small scratch, damaged case