Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 559

DN Római jelenet egyoldalas bronz emlékplakett (92x50mm) T:1-
32037.

DN "Római jelenet" egyoldalas bronz emlékplakett (92x50mm) T:1-

1 600 HUF
DN Édes szüleimnek 25. házassági évfordulójuk emlékére bronz egyoldalas emlékérem (83mm) T:1- patina
32038.

DN "Édes szüleimnek 25. házassági évfordulójuk emlékére" bronz egyoldalas emlékérem (83mm) T:1- patina

1 400 HUF
DN Kertész utcai Általános Iskola és Gép-, gyorsíró Szakiskola - 1889 egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:2 patina
32039.

DN "Kertész utcai Általános Iskola és Gép-, gyorsíró Szakiskola - 1889" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:2 patina

2 000 HUF
DN. BMTE Emlékérem bronz emlékérem olvashatatlan szignóval (72mm) T:1- patina, szenny.
32040.

DN. "BMTE Emlékérem" bronz emlékérem olvashatatlan szignóval (72mm) T:1- patina, szenny.

1 000 HUF
DN Községért emlékérem egyoldalas, öntött bronz emlékérem (101mm) T:1-
32041.

DN "Községért emlékérem" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (101mm) T:1-

2 000 HUF
DN Komárom Megyei Borverseny bronz emlékérem (50mm) T:1- patina
32042.

DN "Komárom Megyei Borverseny" bronz emlékérem (50mm) T:1- patina

1 400 HUF
DN UNIVERSITAS DE ATTILA JÓZSEF NOMINATA SZEGEDINI kétoldalas bronz emlékérem (83mm) T:1 kis patina
32043.

DN "UNIVERSITAS DE ATTILA JÓZSEF NOMINATA SZEGEDINI" kétoldalas bronz emlékérem (83mm) T:1 kis patina

5 000 HUF
9
DN Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896 / Museum Agriculturae Hungariensis MDCCCXCVI Br plakett (96mm) T:1- patina
32044.

DN "Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896 / Museum Agriculturae Hungariensis MDCCCXCVI" Br plakett (96mm) T:1- patina

5 000 HUF
DN GTE Energia és Vegyipari-Gép Szakosztály - 1958-1983 Br emlékérem (78mm) T:1-
32045.

DN "GTE Energia és Vegyipari-Gép Szakosztály - 1958-1983" Br emlékérem (78mm) T:1-

2 000 HUF
Vegyes: 2007. 80 éves MNB Sportkör fém emlékérem (42,5mm) + Amerikai Egyesült Államok 2002. AAA (American Accounting Association) 100 éves szolgálat aranyozott bronz emlékérem sérült dísztokban (63,5mm) T:PP,1
32046.

Vegyes: 2007. "80 éves MNB Sportkör" fém emlékérem (42,5mm) + Amerikai Egyesült Államok 2002. "AAA (American Accounting Association) 100 éves szolgálat" aranyozott bronz emlékérem sérült dísztokban (63,5mm) T:PP,1

2 000 HUF
3db-os vegyes emlékérem tétel, közte 1972. 25 éves a magyar népgazdasági tervezés / 1947-1972 ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) + 1985. Budapest Kongresszusi Központ Megnyitására kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 2001. Danubius Thermal Hotel - Margitsziget / Szent István Bazilika kétoldalas bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1
32047.

3db-os vegyes emlékérem tétel, közte 1972. "25 éves a magyar népgazdasági tervezés / 1947-1972" ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) + 1985. "Budapest Kongresszusi Központ Megnyitására" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 2001. "Danubius Thermal Hotel - Margitsziget / Szent István Bazilika" kétoldalas bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1

2 600 HUF
7,03
7,65
3 darab Budapest bronz emlékérem (40-70mm) T:1-,2
32048.

3 darab "Budapest" bronz emlékérem (40-70mm) T:1-,2

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF