Jewellery and precious metal items

Number of items: 359

Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű akvamarinnal (1 ct) és 6 db brill berakással. Bruttó 3.1g, 64-es méret.
19013.

Cancelled
Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű igazgyöngyökkel (12db) és gyémántokkal (7db) díszítve. Bruttó 6.5g, 62-es méret.
19014.

Cancelled
Fehérarany (Au/14k) nyaklánc medállal, medál rubinnal és brillekkel ékített, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 4,8g
19015.

240 000 HUF
648,65
705,88
Zsolnay Tiffany-technikájú díszítménnyel készült kínáló, jelzés nélkül, ezüst (Ag) vésett és préselt díszítésű ezüst talpon, Jelzett: Bécs, XIX. sz. vége, Max Gedlitzka & Söhne., m: 23 cm, bruttó: 222g
19016.

Cancelled
19017.

360 000 HUF
972,97
1 058,82
Ezüst (Ag) antik ötvös ékszergarnitúra. Gránátokkal és barokk gyöngyökkel ékített, jelzés nélkül, bruttó: 51 g. (nyaklánc h: 46 cm, karkötő h: 18 cm, gyűrű m: 53, fülbevaló h: 4 cm) Korának megfelelő állapotban. / Antique silver jewellery set. With garnet stones, baroque pearls, without mark
19018.

300 000 HUF
810,81
882,35
14K arany nyaklánc 12 darab brill gyémánttal ékített függővel (0,07 ct/VS). Bruttó 1.8 g, 45cm hosszú, 0.7mm láncszélesség. Tanusítvánnyal.
19019.

Cancelled
Ezüst (Ag) szecessziós asztalközép, plasztikus virágdíszítményekkel, jelzett: osztrák Diannás jellel. Nettó: 937 g, 44x31cm
19020.

380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
19021.

280 000 HUF
756,76
823,53
19022.

380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
18K sárgaarany gyűrű 11db színátmenetes ametiszttel díszítve. Bruttó 4.4g, 54-es méret.
19023.

Cancelled
Arany (Au/14k) foglalatos, jáde gyűrű, korallal ékítve. Jelzett, m: 56.
19024.

220 000 HUF
594,59
647,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF