Number of items: 289

17351.

160 000 HUF
432,43
470,59
Eric Burdon-J. Marshall Craig: Dont let me be misunderstood. New York,2001.Thunders Mouth Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  A művész, Eric Burdon (1941-) világhírű rockénekes, az egykori The Animals frontembere által sajátkezűleg DEDIKÁLT példány.   / Eric Burdon-J. Marshall Craig: Dont let me be misunderstood. New York,2001.Thunders Mouth Press. With English language. Black-and-white photographs. Hardback cover, in paper cover.   With autograph signature of Eric Burdon.   Eric Burdon (1941-) rock and blues singer, the frontman of the world famous The Animals rock band.
17352.

Eric Burdon-J. Marshall Craig: Don't let me be misunderstood. New York,2001.Thunder's Mouth Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Eric Burdon (1941-) világhírű rockénekes, az egykori "The Animals" frontembere által sajátkezűleg DEDIKÁLT példány. / Eric Burdon-J. Marshall Craig: Don't let me be misunderstood. New York,2001.Thunder's Mouth Press. With English language. Black-and-white photographs. Hardback cover, in paper cover. With autograph signature of Eric Burdon. Eric Burdon (1941-) rock and blues singer, the frontman of the world famous "The Animals" rock band.

24 000 HUF
64,86
70,59
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Teljes sorozat! Bp., 1893-1904. Pallas. Kiadói félbőr-kötésben, egységes, szép állapotú sorozat, kisebb kopásokkal
17353.

40 000 HUF
108,11
117,65
31
Jókai Mór munkái gyűjteményes díszkiadás 1-100. kötet. Nem teljes, hiányzik: 23., 47., 61., 80. +Jókai szótár. A-Zs., Jókai élete és kora 1-2. + Számozás nélküli Görögtűz. Bp.,1992-1997, Unikornis. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban.
17354.

40 000 HUF
108,11
117,65
17355.

20 000 HUF
54,05
58,82
Szalai László: Státusférfiak és szónokok könyve. Pest, 1847., Heckenast Gusztáv, 6+484+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó tábla kivételével hiányzó borítóval, foltos lapokkal.   Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.
17356.

10 000 HUF
27,03
29,41
Révész Béla: Régi hárfa. Rudnay Gyula illusztrációival. A szerző, Révész Béla (1876-1944) zsidó származású magyar író, újságíró által Róna Éva (1907-1986) irodalomtörténész, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938), Dante,(Általános-ny.), 34 sztl. lev.+ 6 (Rudnay Gyula illusztrációi.) t. A papírborító rajza és a kötet terve Bortnyik Sándor munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Révész Béláról szóló prospektussal.
17357.

12 000 HUF
32,43
35,29
A Műveltség Könyvtára.6 kötete: Bp., 1909, Athenaeum. Resturált félbőr kötések, réz plakettel. Jó állapotban
17358.

12 000 HUF
32,43
35,29
Zimmermann Ágoston: Patkolástan kovácsok számára. (193 képpel.) Bp., 1916., Pallas, 164 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító foltos, szakadt, a gerinc sérült, hiányos, a hátsó borító hiányzik.
17359.

10 000 HUF
27,03
29,41
Verskoszorú, melyet az új mértékre vett, s üdővel megegyengetett és későbben készült verseiből kötött erdélyi, baróti Szabó Dávid. Kassa, 1786, Füskúti Landerer Mihály. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17360.

8 000 HUF
15
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harmincz kis elbeszélés. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel kevés kopással. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Guttmann András ex librisével
17361.

8 000 HUF
Bókay Antal: Bevezetés az irodalomtudományba. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17362.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF