Printed Materials

Number of items: 259

cca 1930 Ahol Jézus járt. kiadja Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatala. 20 képet tartalmazó füzet
14828.

1 800 HUF
1931 Nyugat XXIV. évf. 2. sz., 1931. jan. 16. Szerk.: Móricz Zsigmond és Babits Mihály. Benne Makkai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móricz Zsigmond és mások írásaival, Fáy Dezső fametszeteivel. Kissé sérült, foltos, helyenként kijáró lapokkal.
14829.

1 000 HUF
9
1931 Szegedi szemle. Városfejlesztési folyóirat szerk: Berzenczey Domokos. IV. évf. 8. szám.
14830.

2 400 HUF
1931 Az I. Magyar Automobilé-Motoros-Hét keretén belül történő Graf Zeppelin látogatás és magyarországi körrepülés programmja. füzet, sérült 16p képekkel
14831.

3 000 HUF
1931 Bréviaire de lImprimeur et du Bibliophile. Bulletin Officiel de lUnion Syndicale des Maitres Imprimeurs. Francia nyomdászati-tipográfiai kiadvány, rengeteg illusztrációval, francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Nagyméretű (31,5x24,5x3,5 cm).
14832.

1931 Bréviaire de l'Imprimeur et du Bibliophile. Bulletin Officiel de l'Union Syndicale des Maitres Imprimeurs. Francia nyomdászati-tipográfiai kiadvány, rengeteg illusztrációval, francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Nagyméretű (31,5x24,5x3,5 cm).

8 000 HUF
1931 Muskátli kézimunka újság I. évfolyam 1. szám-tól bekötve, laza félvászon kötésben
14833.

4 600 HUF
12,43
13,53
1931 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata, II. évf. 1. és 2. füzet. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Az egyik szám foltos borítóval.
14834.

1 000 HUF
cca 1931-1936 Horthy Miklós kormányzót ábrázoló oldalak a Képes Pesti Hírlap különböző számaiból
14835.

1 200 HUF
1932-1941 Tolnai Világlapja 43. évfolyamának 3 száma
14836.

1 200 HUF
1933 Meghívó a Phöbus Villamos Műveinek karácsonyi kiállítására
14837.

1 000 HUF
1933-1934 A Magyar Napló c. újság 6 db száma.
14838.

800 HUF
1934-1936 Boldog Ifjúság - Kis Színházi Élet 4 db száma, vegyes állapotban
14839.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF