Historical documents, manuscripts Number of items: 77
2786022
13399
432
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1900 Kézzel írt szakácskönyv, receptkönyv, több mint száz oldalon, mindenféle recept, főétel, desszert, néhány orvosság magyarul írott receptje, megviselt vászonkötésben
6 000 HUF
2782930
13400
432
Other collectibles
cca 1900 Vasöntőkemence tervrajza Schlick-Nicholson Gép- Waggon- és Hajógyár céglyukasztással 50x26 cm
1 000 HUF
2785385
13401
432
Other collectibles
1903 Hopp Ferenc (1833-1919) keletkutató saját kezű képeslapja Tokióból Demetzky Gyulának
12 000 HUF
2631267
13402
432
Other collectibles
1907 2 db orosz koncert műsor, plakát, szövetre nyomva!. / Russian concert poster on canvas 15x35 cm
8 000 HUF
2759241
13403
432
Other collectibles
1908, Karánsebes, Józsa Károly (1872-1929) festőművész, grafikus autográf köszönő sorai Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikushoz. Józsa Károly autográf aláírásával. Karánsebes, Ovidiustorony képeslapon.
4 000 HUF
2780470
13404
432
Other collectibles
1909 Bp., elsőáldozási emléklap (Kőbánya, Szent László-templom), litho matricával, kisebb lapszéli szakadással, gyűrődésekkel
1 000 HUF
2778833
13405
432
Other collectibles
cca 1910-30 Számla és névsor Gombocz Zoltán (1877-1935) nyelvész aláírásaival.
1 600 HUF
2783168
13406
432
Other collectibles
1912-1913 Régi emlékkönyv, magyar és német nyelvű bejegyzésekkel, bársonyborítású, fém plakettel (levált a borítóról) díszített kötésben
3 000 HUF
2778795
13407
432
Other collectibles
1914 Kézdi Kovács Lóránt és Elemér festők által írt és aláírt egy-egy képeslap
1 200 HUF
2294595
13408
432
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2783735
13409
432
Other collectibles
1916 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére fejléces levélpapíron, amelyben közlik vele, hogy a Művészi Segély- és Nyugdíjalapot kezelő bizottság tagjává választották. Egy gépelt oldal, Lesskó János h. titkár autográf aláírásával, lap széle sérült.
2 400 HUF
2783606
13410
432
Other collectibles
1916 Hornyay Ödön (1856-1937) kir. törvényszéki bíró Kassán, kúriai bíró autográf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez, műkritikushoz. Közel egy beírt oldal, Hornyay Ödön autográf aláírásával, eredeti borítékban.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035