1910-20 körűl, Kiváló minőségű barack pálinka ,,fütyülős" védjeggyel, Zwack és Társai, Budapest. Eredeti címkével. Korának megfelelő állapotban, m: 21,5 cm
cca 1950-1970 9 db '50-es, '60-as évekbeli (oldtimer) automobilokat bemutató, képes prospektus és reklámkiadvány, angol, francia és német nyelvűek, vegyes méretben és állapotban
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm.
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm.
Nemzetközi Vásár a Városligetben, divatbemutató. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940-50 körül. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Bal szélén Ötlet Reklámgrafikai Műhely bélyegzőjével. Jobb szélén törésnyomokkal, lap alján apró szakadással. Lap tetején apró rajzszög ütötte lyukkal. 12,5x44 cm.
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos. 26,5x34 cm.
cca 1900 Pénztárkönyv, benne reklám címkével: Szeged, Traub B. és Társa Kő- és Könyvnyomda Könyv-, Mű-, Papír-, Rajzszer- és Hangjegy-Kereskedés, Vonalzó Intézet és Üzleti Könyvgyár, viaszpecséttel. Félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, hiányzó lapokkal, üres lapokkal.