Slovakia Number of items: 416
2767544
21953
431
Slovakia
Postcards
T3
1926 Rozsnyó, Roznava; Sála zel. kúp. / Vasas gyógyfürdő szálloda / spa, hotel (r)
2 000 HUF
2767545
21954
431
Slovakia
Postcards
T3
1944 Rozsnyó, Roznava; Vasas fürdő, nyaraló. Gömöri Zoltán kiadása / spa, bath, villa (kopott sarkak / worn corners)
1 400 HUF
2767529
21955
431
5500
Slovakia
Postcards
T2/3
1917 Rozsnyófürdő, Kúpele Roznava (Rozsnyó, Roznava); Teniszpálya / tennis court, spa (EK)
5 500 HUF
2767535
21956
431
Slovakia
Postcards
T2/3
1917 Rozsnyófürdő, Kúpele Roznava (Rozsnyó, Roznava); Pisztráng patak. Dombornyomott címer / creek, spa. Emb. coat of arms (EK)
3 600 HUF
2774714
21957
431
Slovakia
Postcards
T2
Ruttka, Vrútky; Alsó-Ruttka és az Evangélikus templom. Vasúti levelezőlapárusítás 25. 1918. / Lutheran church
1 600 HUF
2772344
21958
431
Slovakia
Postcards
T3/4
1902 Sasvár, Sassin, Sastín (Sasvár-Morvaőr, Sastín-Stráze); Zur Erinnerung an das Kaisermanöver in Ungarn 1902. / 1902-es Sasvár vidékén megtartott császári hadgyakorlatok emléklapja, Ferenc József / In memory of the royal military maneuvers and the presence of his Majesty, Emperor Franz Joseph I of Austria in Sastín. Ed. Strache Art Nouveau, floral, litho with coat of arms (szakadások / tears)
12 000 HUF
2771868
21959
431
Slovakia
Postcards
T2/3
Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Mestanska skola / iskola / school (EK)
1 200 HUF
2769168
21960
431
Slovakia
Postcards
T2/3
Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; M. kir. bányászati és erdészeti főiskola. Joerges B. kiadása / mining and forestry academy (EK)
2 000 HUF
2769172
21961
431
Slovakia
Postcards
T3/4
Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; M. kir. bányászati és erdészeti akadémia paloták. Joerges özv. és fia kiadása / mining and forestry academy palaces (felületi sérülés / surface damage)
1 600 HUF
2770650
21962
431
Slovakia
Postcards
T2
1910 Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; M. kir. bányászati főiskola. Joerges / mining academy
5 000 HUF
2769964
21963
431
Slovakia
Postcards
T2
Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Kémiai (Chemiai) laboratórium. Joerges / chemistry lab of the university
1 000 HUF
2772632
21964
431
Slovakia
Postcards
T4
Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Libasorban. Joerges Ágost özv. és fia 4. Rsz. 73. Tassonyi Ernő: Aki a párját keresi című selmeci diákéletből vett regényének illusztrációja / Studentica art postcard s: Mühlbeck Károly (EM)
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035