Art-ceramics

Number of items: 290

Régi alföldi szilke, korának megfelelő állapotban, m: 16,5 cm
11302.

3 000 HUF
Habán másolat, korsó, hibátlan, m: 17,5 cm
11303.

4 000 HUF
Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 25 cm (Gyergyószentmiklós)
11304.

5 000 HUF
Csalikancsó Csákvár. Mázas kerámia, jelzett 20 cm
11305.

3 000 HUF
Vizes korsó. XIX. sz. mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, sérüléssel 25 cm
11306.

6 000 HUF
II. Lajos bajor király (Ludwig II von Bayern) portréjával díszített váza. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
11307.

2 600 HUF
7,03
7,65
Habán múzeumi másolat, butéla fém kupakkal. Kézzel festett, jelzett, alján kis lepattanás, m: 26 cm
11308.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fiú népviseletben, mázas kerámia figura, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11309.

3 800 HUF
10,27
11,18
Hódmezővásárhelyi kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
11310.

5 000 HUF
Józsa János Korond váza, korának megfelelő állapotban, m: 21 cm
11311.

4 600 HUF
12,43
13,53
Vígh Éva (1941-): Figurális kerámia gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19 cm
11312.

2 800 HUF
7,57
8,24
Japán hamutál és szódás kancsó, kerámia, Suntory Whisky márka feliratával, hibátlan, jelzett, 21x16cm, m:17cm
11313.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF