Photo

Number of items: 354

14426.

2 800 HUF
7,57
8,24
1903 Írország, fehér vásznat szárítanak a gyepen, vintage sztereó fotó, feliratozva és datálva, 8,7x17,5 cm
14427.

2 400 HUF
1889 Budapest, Mertens és Társa fényképészeti műtermében készült, keményhátú vintage fotó, feliratozva, datálva, 20x11 cm
14428.

1 600 HUF
cca 1944-1945 Somogyszentmiklósi bérmálási ünnepségről készült fotók, a fotók egyikén a későbbi Mindszenty József esztergomi érsekkel, az egyik fotó hátoldalán: Mindszenty püspök bérmál felirattal, 9 db fotó és fotólap, 1 képeslap és 1 szentkép, két fotó felületén folttal, sérüléssel, 8x13 cm és 17x23 cm közötti méretben
14429.

cca 1944-1945 Somogyszentmiklósi bérmálási ünnepségről készült fotók, a fotók egyikén a későbbi Mindszenty József esztergomi érsekkel, az egyik fotó hátoldalán: "Mindszenty püspök bérmál" felirattal, 9 db fotó és fotólap, 1 képeslap és 1 szentkép, két fotó felületén folttal, sérüléssel, 8x13 cm és 17x23 cm közötti méretben

10 000 HUF
27,03
29,41
1897 Kassa, dóm, kartonra ragasztott fotó, karton sérült, 17×12 cm / Kosice, cathedral, cardboard with fault
14430.

1 000 HUF
cca 1925 Eger, Gráf Rudolf fényképészeti műtermében készült, kartonra ragasztott vintage fotó, aláírva, hidegpecséttel jelezve, 15,3x10,5 cm, karton 29x20 cm
14431.

1 600 HUF
cca 1935 Budapest, Erzsébet híd, mai nagyítás, 24x17,7 cm
14432.

1 400 HUF
13
cca 1930 Birkózóverseny a Ganz egyik üzemcsarnokában és egy másik a szabadban, 2 db modern nagyítás, 17,7x24 cm és 24x17,7 cm
14433.

2 000 HUF
cca 1984 Még egy fotó fürdés előtt, szolidan erotikus akt felvétel, 1 db modern nagyítás, 17,7x24 cm
14434.

1 400 HUF
cca 1933 Budai Sportvendéglő utcai portálja, 1 db mai nagyítás 24x17,7 cm
14435.

1 400 HUF
cca 1967 Trolibuszok Budapesten, 1 db mai nagyítás Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 17,5×23,5 cm
14436.

1 400 HUF
1967 Budapest, villamosok a Baross téren, 4 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, feliratozva, datálva, 9x13 cm
14437.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF