Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 88

Olaszország 1988. AllAmico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988 fém plakett (96x77mm) dísztokba rögzítve, ráerősített aranyozott fém Ferrara éremmel (31mm) T:1 Italy 1988. AllAmico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988 metal plaque (96x77mm) mounted in a decorative case with an attached gilt metal Ferrara medal (31mm) C:UNC
32772.

2 000 HUF
Olaszország 1992. A Római Szerződés és az Európai Gazdasági Közösség létrejöttének 35. évfordulója kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP Italy 1992. 35th anniversary of the Treaty of Rome and the establishment of the European Economic Community two-sided, gilt metal medallion (38mm) C:PP
32773.

2 000 HUF
Oroszország DN Admiral Lazarev 1788-1851 bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND Russian Admiral Lazarev 1788-1851 bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC
32774.

Oroszország DN "Admiral Lazarev 1788-1851" bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND "Russian Admiral Lazarev 1788-1851" bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC

5 000 HUF
Olaszország DN Filatéliai és numizmatikai kiállítás - Perugia 80 kétoldalas jelzett Ag emlékérem 104 sorszámmal, S. Johnson gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (37,75g/0.800/46mm) T:1- Italy ND Philatelic and Numismatic Exhibition - Perugia 80 two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with 104 serial number, S. Johnson makers mark, in its original case (37,75g/0.800/46mm) C:AU
32775.

Olaszország DN "Filatéliai és numizmatikai kiállítás - Perugia 80" kétoldalas jelzett Ag emlékérem "104" sorszámmal, "S. Johnson" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (37,75g/0.800/46mm) T:1- Italy ND "Philatelic and Numismatic Exhibition - Perugia 80" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with "104" serial number, "S. Johnson" maker's mark, in its original case (37,75g/0.800/46mm) C:AU

9 500 HUF
25,68
27,94
Szovjetunió 1975 Alexander Goldenweiser (1875-1961) zeneszerző bronz emlékérem s: Igor Sergeevich Komshilov d:60 mm T: 1- / 1975 Soviet Union Igor Sergeevich Komshilov bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU
32776.

Szovjetunió 1975 "Alexander Goldenweiser (1875-1961) zeneszerző" bronz emlékérem s: Igor Sergeevich Komshilov d:60 mm T: 1- / 1975 Soviet Union " Igor Sergeevich Komshilov" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU

5 000 HUF
Szovjetunió 1981 Pierre-Jean de Bérange 1780-1857 francia költő bronz emlékérem s: Boriszov d:60 mm T: 1- / 1981 Soviet Union Pierre-Jean de Bérange French poet bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU
32777.

Szovjetunió 1981 "Pierre-Jean de Bérange 1780-1857 francia költő " bronz emlékérem s: Boriszov d:60 mm T: 1- / 1981 Soviet Union "Pierre-Jean de Bérange French poet" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU

5 000 HUF
32778.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szovjetunió DN Leningrádi nyári művészeti fesztivál Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND Leningrad Summer Scuplture Festival Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU
32779.

Szovjetunió DN "Leningrádi nyári művészeti fesztivál" Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND "Leningrad Summer Scuplture Festival" Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU

5 000 HUF
Szovjetunió DN Novogyevicsij-kolostor kétoldalas bronz plakett (77x85mm) T:2 Soviet Union ND Novogievitch Monastery two-sided bronze plaque (77x85mm) C:XF
32780.

Szovjetunió DN "Novogyevicsij-kolostor" kétoldalas bronz plakett (77x85mm) T:2 Soviet Union ND "Novogievitch Monastery" two-sided bronze plaque (77x85mm) C:XF

2 000 HUF
Vatikán, 1942. XII. Pius püspökké szentelésének 25. évfordulójára 1917. május 13. bronz emlékérem LODIOLI MILANO ROMA gyártói jelzéssel (60mm) T:1- patina Vatican 1942 25. anniversary of consecracion of Pius XII. as a bishop ANNO XXV PIUS XII. PONTIFEX MAXIMUS AB INITO EPISCOPATU MDCCCCXLII / IUSTITIA ET IUSTITIUM PRAEPARATIO SEDIS TV. AE. DIE XIII MAII A. D. MCMXVII bronze medal wit LODIOLI MILANO ROMA manufacturers mark (60mm) C: AU
32781.

Vatikán, 1942. "XII. Pius püspökké szentelésének 25. évfordulójára 1917. május 13." bronz emlékérem "LODIOLI MILANO ROMA" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- patina Vatican 1942 25. anniversary of consecracion of Pius XII. as a bishop "ANNO XXV PIUS XII. PONTIFEX MAXIMUS AB INITO EPISCOPATU MDCCCCXLII / IUSTITIA ET IUSTITIUM PRAEPARATIO SEDIS TV. AE. DIE XIII MAII A. D. MCMXVII" bronze medal wit "LODIOLI MILANO ROMA" manufacturer's mark (60mm) C: AU

8 000 HUF
32782.

1 200 HUF
Vatikán DN II. János Pál / Piéta kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- patina Vatican ND John Paul II / Pieta two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU patina
32783.

Vatikán DN "II. János Pál / Piéta" kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- patina Vatican ND "John Paul II / Pieta" two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU patina

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF