Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 423

1994. Pálos Antal születésének 80. évfordulójára készült egyoldalas bronz plakett (100mm) T:1- patina
31326.

6 000 HUF
1994. Magyar Mentésügyi Tudományos Társaság VII. vándorgyűlése / Szombathely 1994. április 7-8-9. kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:1 patina
31327.

1994. "Magyar Mentésügyi Tudományos Társaság VII. vándorgyűlése / Szombathely 1994. április 7-8-9." kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:1 patina

1 000 HUF
1995. Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31328.

1995. "Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója" Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.

10 000 HUF
27,03
29,41
1996. Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996 aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1-
31329.

2 000 HUF
1996. Megal Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet! aranyozott emlékérem tokban (42mm) T:1 (eredetileg PP)
31330.

1996. "Megal Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet!" aranyozott emlékérem tokban (42mm) T:1 (eredetileg PP)

1 000 HUF
1996. Nemzetközi Bálint Centenáriumi Kongresszus - 1896-1996. Május 1-5. - Budapest Magyarország angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina Hungary 1996. International Bálint Centenary Congress - 1896-1996 1-5 May - Budapest Hungary English language, double sided bronze commemorative medal (60mm) C:XF
31331.

1996. "Nemzetközi Bálint Centenáriumi Kongresszus - 1896-1996. Május 1-5. - Budapest Magyarország" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina Hungary 1996. "International Bálint Centenary Congress - 1896-1996 1-5 May - Budapest Hungary" English language, double sided bronze commemorative medal (60mm) C:XF

1 000 HUF
1996. Baja várossá nyilvánításának 300. évfordulója - 1696-1996 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31332.

1996. "Baja várossá nyilvánításának 300. évfordulója - 1696-1996" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

1 800 HUF
1997. 21sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1952 / Katona József Gépipari, Közgazdasági Szakképzőiskola és Gimnázium 1997 kétoldalas, jubileumi bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31333.

2 000 HUF
1997. Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere Br emlékérem (73mm) T:1-
31334.

1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1-

2 000 HUF
1998. AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-
31335.

1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-

3 000 HUF
1999. A Shell a motorizáció szolgálatában / A vevőkért a jövő évezredben is 1999/2000 kétoldalas Cu emlékérem (29mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
31336.

1999. "A Shell a motorizáció szolgálatában / A vevőkért a jövő évezredben is 1999/2000" kétoldalas Cu emlékérem (29mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina

1 200 HUF
1999. Lillafüred Shaver Konferencia 1999 egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt
31337.

1999. "Lillafüred Shaver Konferencia 1999" egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF