https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 148

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
15228.

Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Vegyes útikönyv tétel, 4 db:   Wierdl Viktor: Sváj. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.;   Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
15229.

Vegyes útikönyv tétel, 4 db: Wierdl Viktor: Sváj. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.; Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Michael Geistbeck-Alois Geistbeck: Länderkunde von Europa. Geographie für höhere Lahrenstalten. Dritter Teil. Neuarbeitet von Studianprofessor Andreas Schwerd. München-Berlin, 1927., R. Oldenbourg, 142+2 p. Fekete-fehér fotókkal és 1 színes képpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.
15230.

Michael Geistbeck-Alois Geistbeck: Länderkunde von Europa. Geographie für höhere Lahrenstalten. Dritter Teil. Neuarbeitet von Studianprofessor Andreas Schwerd. München-Berlin, 1927., R. Oldenbourg, 142+2 p. Fekete-fehér fotókkal és 1 színes képpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15231.

Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hellinga, Runa: Boedapest. Amsterdam, 2008, Athenaeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15232.

Hellinga, Runa: Boedapest. Amsterdam, 2008, Athenaeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Heathcote, Edvin: Budapest. London-Köln, 1997, Ellipsis-Könemann. Photographs by Keith Collie. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15233.

Heathcote, Edvin: Budapest. London-Köln, 1997, Ellipsis-Könemann. Photographs by Keith Collie. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Kozár Mária: Felsőszölnök. Szerk.: Gyurácz Ferenc. Bp., én., Száz Magyar Falu Könyvesháza. Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben
15234.

Kozár Mária: Felsőszölnök. Szerk.: Gyurácz Ferenc. Bp., én., Száz Magyar Falu Könyvesháza. Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.;   Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,
15500.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.; Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Német nyelven. Térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, foltos, egy kihajtható térkép szakadt. / Linen-binding, with worn cover, spotty pages, one map damaged, in German language. Sixth edition.
15501.

Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Német nyelven. Térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, foltos, egy kihajtható térkép szakadt. / Linen-binding, with worn cover, spotty pages, one map damaged, in German language. Sixth edition.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés.
15502.

Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
15503.

Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Az Alföld történeti földrajza. A Nyíregyházán 2000 április 18-19-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor. Nyíregyháza, 2000, a MTA Szabolcs- Szatmár- Bereg Megyei Tudományos Testületének és a Nyíregyházi Főiskola Földrajz Tanszékének kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15504.

Az Alföld történeti földrajza. A Nyíregyházán 2000 április 18-19-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor. Nyíregyháza, 2000, a MTA Szabolcs- Szatmár- Bereg Megyei Tudományos Testületének és a Nyíregyházi Főiskola Földrajz Tanszékének kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment