Books: Tales Number of items: 19
2741555
17243
431
Books: Tales
Other collectibles
4 000 HUF
2774685
17244
431
3800
Books: Tales
Other collectibles
V. Kubasta: Télapó. Prága, 1961, Artia. Térbeli mesekönyv. Hiányokkal, sérülésekkel, a borítón kopásnyomokkal.
3 800 HUF
2774692
17245
431
3800
Books: Tales
Other collectibles
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla rajzaival. Magyar Kincsek I. Bp., (1940), Athenaeum, 118+(1) p. + 5 (színes képtáblák) t. Szövegközi és egészoldalas, színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal 1942 karácsonyából.
3 800 HUF
2747402
17246
431
Books: Tales
Other collectibles
V. Móra Panka: Mese, mese, mátka... Kőszegi Bella képeivel. Bp., 2013, Fekete Sas. (Reprint kiadás). Kiadói kartonált papírkötés.
2 800 HUF
2774835
17247
431
Books: Tales
Other collectibles
Móra Ferenc: Csilicsali Csalavári Csalavér. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1928],Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, egy lapon szakadással.
2 800 HUF
2773978
17248
431
Books: Tales
Other collectibles
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul. (Maczkó úr utazásai 1. köt.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1910-1920), Singer és Wolfner, 168 p. Tizedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
2 000 HUF
2772043
17249
431
Books: Tales
Other collectibles
Sigrid Boo: Kisasszony szobalány. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Singer és Wolfner. A borítékképet és az illusztrációkat Beltaini Braung Olga rajzolta. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, laza fűzéssel, 1942-es ajándékozási sorokkal.
2 800 HUF
2774836
17250
431
Books: Tales
Other collectibles
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Mackó úr Bakonyban. Mackó úr az alföldön. Mackó úr a tengeren. Bp.,[1948.], Új Idők (Singer és Wolfner.) Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel, tulajdonosi névcímkével.
2 000 HUF
2769065
17251
431
Books: Tales
Other collectibles
3 db mesekönyv: Móra Ferenc: Furfangos Cintula; Móricz Zsigmond: Iciri-piciri; Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg. Vegyes állapotban.
1 000 HUF
2755712
17252
431
Books: Tales
Other collectibles
Bodó Béla: Brumi újabb kalandjai. Szávay Edit rajzaival. Bp.,1959., Móra. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
1 000 HUF
2773761
17253
431
Books: Tales
Other collectibles
1 600 HUF
2706227
17254
431
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035