Books: History

Number of items: 105

Gyles Brandreth: Károly és Kamilla. Egy szerelem története. Ford.: Dobos Lídia. Bp.,2006.,Gabo. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15622.

1 200 HUF
Lengyel László: Pártházból a palotába. Universitas Politológia. Bp., 1998, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15623.

1 000 HUF
Sorsdöntések. A kiegyezés - 1867. A trianoni béke - 1920. A párizsi béke - 1947. Összeáll., szerk., az előszót és a magyarázó jegyzeteket írta: Gerő András. Bp.,1989,Göncöl. Két térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
15624.

1 400 HUF
Gesta Romanorum. Középkori elbeszélések. Vál. és ford: Boronkai István. V. Kovács Sándor utószavával. Reich Károly illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15625.

1 400 HUF
Edgar Wallace: A titokzatos banda. Bp., é.n. Palladis. Kopott kiadói vászonkötésben
15626.

1 200 HUF
Esterházy Péter- Szebeni András: A vajszínű árnyalat. 1988-. Bp, 1993, Pelikán Kiadó. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülésnyommal, a borító sarkain gyűrődésnyomokkal.
15627.

1 200 HUF
Rácz István: A vikingek öröksége. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15628.

1 200 HUF
A magyar kiállítások és vásárok 150 éve. Szerk.: Kaplyag Imre. Bp.,[1992],Hungexpo. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15629.

1 400 HUF
Györffy László: Asztrológia. Bp., 1935, Kókai Lajos. Átkötött kopott félvászon-kötés.
15630.

1 800 HUF
Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat, 1534+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + .Diszharmónia és vakság. Széchényi István utolsó napjainak dokumentumai. Válogatta, a szövegeket gondozta, a jegyzetek írta Fenyő Ervin. Fordították többen. Bp., 2001., Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr-kötés.
15631.

Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat, 1534+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + ."Diszharmónia és vakság." Széchényi István utolsó napjainak dokumentumai. Válogatta, a szövegeket gondozta, a jegyzetek írta Fenyő Ervin. Fordították többen. Bp., 2001., Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr-kötés.

1 600 HUF
14
Magyarország gazdaságtörténete a honfoglalástól a 20. század közepéig. Szerk.: Honvári János. Bp., 2000., Aula Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15632.

1 200 HUF
13
Ács Tivadar: A genovai lázadás. A Magyar Nemzeti Igazgatóság regénye. 1859-1861. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3550 példányban.
15633.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF