Photo

Number of items: 354

cca 1900 Como, kilátás a Comói-tóval, kartonra kasírozott fotó, 27x21 cm / Como, Veduta generale del lago / Como, general view with the lake, vintage photo, 27x21 cm
14450.

900 HUF
2,43
2,65
6 db sajtófotó a II. világháború utáni Berlin, életképek, stb 30x24 cm
14451.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1930 Badacsony vintage művészi fotó kartonon 22x18 cm
14452.

3 000 HUF
Ravenna 64 dia magyarázó szövegekkel
14453.

1 200 HUF
cca 1986 3 db Szovjetunióval kapcsolatos sajtófotó: Háborúellenes tüntetés Leningrádban, Moszkva, Az SZKP XXVII. kongresszusa, 29,5x23,5 cm
14454.

900 HUF
2,43
2,65
1917, Miskolc, Colonel ló, egyenruhással a gyeplőnél, fotó kartonra ragasztva, jelzés nélkül, 12x17 cm.
14455.

1917, Miskolc, "Colonel" ló, egyenruhással a gyeplőnél, fotó kartonra ragasztva, jelzés nélkül, 12x17 cm.

2 000 HUF
cca 1939 Kárpátaljai fotóalbum a visszacsatolás utáni gazdasági reintegráció időszakából (faipar fejlesztése, stb.), össz. 105 db fotó, feliratozva, közte néhány korabeli budapesti felvétel is. Megviselt fa borítású albumban.
14456.

40 000 HUF
108,11
117,65
cca 1920 kb 50 db üveg negatív, benne 4 db régi Erzsébet híd, valamint tengerparti és azonosítatlan városok.
14457.

8 000 HUF
cca 1940 Budapest a régi Erzsébet híddal Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14458.

14 000 HUF
37,84
41,18
cca 1960 Asszonyok kalocsai népviseletben Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14459.

11 000 HUF
29,73
32,35
1945 Tabán, a Szent Domonkos templom szétlőve Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14460.

19 000 HUF
51,35
55,88
1931 Budapest polgármesteri eskütétel. Sipőcz Jenő, Ripka Ferenc, Sümegi Vilmos pecséttel jelzett fotó 24x16 cm
14461.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF