Military

Number of items: 164

cca 1940 Kertész Dezső amerikai hajóskapitány / US marine captain fotó 15x11 cm Háta sérült
19555.

3 000 HUF
cca 1900 Sibenik k.u.k. Kriegsmarine haditengerész kartonált vizitkártya 6x9 cm / Sibenik Austro Hungarian navy soldier in uniform photo
19556.

3 000 HUF
cca 1900-1915 Szolgálati időm emlékéül, katonai emléklap, kivágott katona portré fotóval, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 55×40 cm
19557.

cca 1900-1915 "Szolgálati időm emlékéül", katonai emléklap, kivágott katona portré fotóval, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 55×40 cm

5 000 HUF
1942 Származási igazolvány, M. Kir. Honvéd Légierők Gépkocsizótanosztály Parancsnokság, hajtott, gyűrött.
19558.

1 400 HUF
1983 Bécs (Wien), Zur Erinnerung an den Aufenthalt beim österreichischen Bundesheer (az Osztrák Szövetségi Hadseregnél töltött idő emlékére), Oláh István (1926-1985) tábornok, honvédelmi miniszter Ausztriában tett látogatásának emlékalbuma, 29 db nagyméretű fotó (24x18 cm körül), az Osztrák Szövetségi Hadsereg műbőrborítású albumában, a címoldalon osztrák tábornok aláírásával
19559.

1983 Bécs (Wien), "Zur Erinnerung an den Aufenthalt beim österreichischen Bundesheer" (az Osztrák Szövetségi Hadseregnél töltött idő emlékére), Oláh István (1926-1985) tábornok, honvédelmi miniszter Ausztriában tett látogatásának emlékalbuma, 29 db nagyméretű fotó (24x18 cm körül), az Osztrák Szövetségi Hadsereg műbőrborítású albumában, a címoldalon osztrák tábornok aláírásával

14 000 HUF
37,84
41,18
Saumur, Ecole de Cavalerie, Course de Tétes (Francia katonai lovasiskola, Fejverseny). Színes litográfia, papír, XIX. sz. második fele. Jelzett a litográfián. Lapszéli szakadásokkal, kisebb foltokkal, lapméret: 70x53 cm
19560.

14 000 HUF
37,84
41,18
1853 Katona házassági anyakönyvi kivonata (Heiraths-Licenz), német nyelvű, cs. és kir. hadtestparancsnokság (K.u.K. Militär-Führwesens-Corps-Commando) szárazpecsétjével, aláírással; hátoldalán a budai 719. sz. cs. és kir. tábori egyházi főnökség 1863-as magyar nyelvű iratával, bélyegzésekkel
19561.

2 000 HUF
1949 Bp., A légvédelmi tüzér szemlélő 1. számú napiparancsa, a Honvédelmi Minisztérium dicsérete Sárkozi Sándor főhadnagy részére
19562.

2 000 HUF
cca 1980-1990 Magyar páncélos (harckocsi) alakulathoz fűződő fotók: Magyar Honvédség első harckocsi század (Esztergomtábor) 50. évforduló, nyugalmazott katonák találkozója, stb., össz. 10 db + Esztergomtábor MN. 2. ö. löv. zj. 1. hk. szd. 50. évforduló (1948-1998) emléklap, nylon tokban
19563.

1 400 HUF
5 db katonai gyógyszeres csomag
19564.

1 800 HUF
20
cca 1896 Magyar Királyi Honvédség, nyomat, papír, Pallas Nagy Lexikona, paszpartuban, lap alja foltos, 22,5x28 cm
19565.

1 200 HUF
1981 Katonai fém láda, tartódoboz, benne 6 db patron (jelzőpisztolyhoz?), 25x10,5x14 cm
19566.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF