Military

Number of items: 164

1916 Budapest, a hazatérő SMS Temes I. monitorra koszorút engednek a a Lánchídnál, hátoldalon feliratozott fotó, 9×14 cm
19519.

18 000 HUF
48,65
52,94
1916 Várady ezredes csoportparancsnokság Galíciában, fotó, levélként elküldve, szép pecsétekkel, 9×13,5 cm
19520.

2 000 HUF
1916 Katonai egység a Kamaraerdőn, hátoldalon feliratozott fotó, felületén kis törésnyomok, 8,5×14 cm
19521.

1 800 HUF
1876 A Magyar Királyi Honvédtisztek Özvegyei és Árvái Ellátására Alakítandó Egylet Alapszabályai. Bp., 1876, Légrády, 27+1 p. Kiadói papírkötés.
19522.

2 800 HUF
7,57
8,24
1943 A Vöröskereszt Honvéd Bajtársi Rádiószolgálat által repülőpostával szállított levelezőlap a frontra, a Központi Tábori Postahivatalon feladva pecsétekkel, szép állapotban
19523.

3 600 HUF
9,73
10,59
19524.

4 000 HUF
19525.

4 000 HUF
Lengyel bajonett bakelit és fém hüvellyel (sérült), jelzett, kopott. / Polish bayonet with damaged bakelit case 33,5 cm
19526.

18 000 HUF
48,65
52,94
19527.

6 000 HUF
19528.

6 000 HUF
19529.

5 000 HUF
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) tengeralattjárójának sikeres torpedótalálata egy gőzhajón, feliratozott fotó, az egyik sarkán apró sérüléssel, 18x13 cm / cca 1914-1918 Successful torpedo hit on a steamship from a submarine of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo, minor damage on one corner, 18x13 cm
19530.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF