Autographs

Number of items: 72

Forintos Győző nagymester sakkolimpikon üdvözlő képeslapja az amstetteni sakkfesztiválról / Autograph signed postcard of chess master
14209.

1 000 HUF
1918 Reiner Ferencz a székelyudvarhelyi agrár takarékpénztár fiókvezetőjének névjegye autográf soraival
14210.

800 HUF
Petress Zsuzsa színésznő dedikált fotója 9x12 cm
14211.

2 000 HUF
Záray-Vámosi énekes pár aláírt fotója 16x12 cm
14212.

1 400 HUF
1950 Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) nagybányai, majd szentendrei festőművész autográf aláírása szentendrei és budapesti ingatlanok adásvételi szerződésén, sérült
14213.

1 800 HUF
Mark Hughes (1963- ) walesi labdarúgó és edző autográf aláírása őt ábrázoló fotón, képkeretben, tanúsítvánnyal, 30x21 cm / Autograph signature of Mark Hughes Welsh football player and manager on a photo, in frame, with certificate
14214.

3 600 HUF
9,73
10,59
Louis van Gaal (1951- ) holland labdarúgóedző, a Manchester United volt vezetőedzőjének autográf aláírása, fotóval paszpartuban összeállítva, tanúsítvánnyal, teljes méret: 40x30 cm / Autograph signature of Louis van Gaal Dutch football manager, former head coach of Manchester United, in a mount with photo, with certificate
14215.

3 000 HUF
Konta Johanna (1991- ) magyar származású ausztrál-brit teniszezőnő autográf aláírása, fotóval paszpartuban összeállítva, tanúsítvánnyal, teljes méret: 40x30 cm / Autograph signature of Johanna Konta Hungarian-Australian-British tennis player, in a mount with photo, with certificate
14216.

3 600 HUF
9,73
10,59
1977-78-as idényben bronzérmet szerzett MTK labdarúgók és az edző Mezey György autográf aláírásai Hajrá MTK minikönyvben: Egervári Sándor, Borsó János, Brünyi Béla, Koritár Lajos, Krómer Árpád, Palicskó Tibor, Burg László, stb., össz. 20 db aláírás. A minikönyv számozott (371/550.), könyvárusi forgalomba nem került, kizárólag a club tagjai és az MTK-VM vezetői részére.
14217.

1977-78-as idényben bronzérmet szerzett MTK labdarúgók és az edző Mezey György autográf aláírásai "Hajrá MTK" minikönyvben: Egervári Sándor, Borsó János, Brünyi Béla, Koritár Lajos, Krómer Árpád, Palicskó Tibor, Burg László, stb., össz. 20 db aláírás. A minikönyv számozott (371/550.), könyvárusi forgalomba nem került, kizárólag a club tagjai és az MTK-VM vezetői részére.

10 000 HUF
27,03
29,41
1942 Győr, Harsányi Lajos (1883-1959) költő, író, római katolikus pap, győri kanonok autográf aláírása levélkivágáson
14218.

1 000 HUF
2002 Tüskés Tibor (1930-2009) saját kézzel írt levele, eredeti borítékjában
14219.

1 000 HUF
1958 Marosán György kommunista politikus által aláírt levél
14220.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: