Advertisement

Number of items: 227

cca 1930-1940 Venus legfinomabb táblaolaj (étolaj), Hutter és Lever Rt. reklámplakát, karton, Révai-ny., kissé sérült, tetején vágott, 48x33,5 cm
18857.

5 000 HUF
4711 Echt Kölnisch Wasser kölnivíz, 800 ml, m: 25 cm
18858.

3 000 HUF
cca. 1920 Gramofon logó, Victor. USA. kopott, 7,5x4,5cm
18859.

1 000 HUF
Cca. 1990 Sierra Tequila reklámtábla, 48x34cm
18860.

4 000 HUF
Cca. 1990 Dreher reklám tükör, keretben, hibátlan. Kereten sérülés. 59x42 cm
18861.

5 000 HUF
Cca. 1960 Német retró reklám, Naumann szövőgép és varrógép. Karton, kopott, 49x49 és 58x38 cm
18862.

5 000 HUF
Cca. 2010 Heineken poháralátét, original csomagolásban, cca. 155 db, d:11cm
18863.

1 200 HUF
2 db Hotel Sacher Wien a süteményes doboz két méretben 18-22 cm
18864.

1 800 HUF
Nagy McDonalds zászló 240x170 cm
18865.

Nagy McDonald's zászló 240x170 cm

2 400 HUF
Cca. 1990 Almdudler fém reklámtábla, 34x36 cm
18866.

3 000 HUF
Franck kávé, zománcozott fém tábla, sérült, rozsdás, 50×33 cm
18867.

3 000 HUF
17
Vadásztöltény-, Gyutacs- és Fémárugyár R.t. vas tábla, 1930-40 körül, kopott, kissé rozsdás, 18x40 cm
18868.

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: