Number of items: 369

Ócsvár Rezső (1877-1968): Cserkészek az erdőben. Kréta, ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle foltos és kissé sérült, 29×39,5 cm.
10240.

5 000 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnok (Smolnik), 1906. Akvarell, papír, jelzés nélkül, Ócsvár Rezső autográf datálásával és helymeghatározásával, 15,5×22,5 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, signed, a bit spotty, but with autograph description. The painter was born in Smolnik!
10241.

5 000 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki hegyek, 1905. Akvarell, papír, jelzett, 16×22,5 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, signed. The painter was born in Smolnik!
10242.

5 000 HUF
Pallavicini Ilona ( - ): Nádtetőrakók. Olaj, karton. Jelzett. 22,5x27cm
10243.

9 000 HUF
24,32
26,47
Pallavicini Ilona ( - ): Aratás. Olaj, karton. Jelzett. Kopottas jelzéssel. 22,5x27cm
10244.

8 000 HUF
9
Pataki Ferenc (1941-): Sárkány és a gyerekek II. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 47x34,5 cm
10245.

1 400 HUF
Paulovics László (1937-): Portré. Tus, papír, jelzett. 24X16 cm. Üvegezett fakeretben.
10246.

1 800 HUF
Pekáry István (1905-19819: Csárdás. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Levelezőlap 10x12 cm
10247.

24 000 HUF
64,86
70,59
10248.

36 000 HUF
97,30
105,88
10249.

30 000 HUF
81,08
88,24
Pick Emmy (1900-?): Mandolinos hölgy. Olaj, vászon. Jelzett, sérült, 37,5x30 cm
10250.

9 000 HUF
24,32
26,47
11
Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kopott fakeretben. 35x50 cm
10251.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF