Number of items: 369

M. Tóth István (1922-?): Kohó üzem (?). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
10204.

2 000 HUF
10
Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
10205.

44 000 HUF
118,92
129,41
Majoros István (1952-2022): Vízparti táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kopott fakeretben, 58,5x78,5 cm
10206.

20 000 HUF
54,05
58,82
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artists proof, signed
10207.

60 000 HUF
162,16
176,47
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus zöld kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Apró felületi foltokkal. 46x34 cm / screenprint on paper, artists proof, signed
10208.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus zöld kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Apró felületi foltokkal. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed

46 000 HUF
124,32
135,29
Marosán Gyula (1915-2003): Zebegény. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Vetemedett. Apró sérülésekkel a szélén. Hátoldala foltos. 49×59,5 cm
10209.

18 000 HUF
48,65
52,94
9
Major Jenő (1918-1963): Szénakazal. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, keretben, 19x28 cm
10210.

16 000 HUF
43,24
47,06
Henri Matisse (1869-1954): Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián. 12x16 cm
10211.

4 000 HUF
Mattis-Teutsch János (1884-1960): Linómetszet 1916. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 47,5x52 cm
10212.

16 000 HUF
43,24
47,06
Mattis-Teutsch János (1884-1960): Linómetszet 1919. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 47,5x52 cm
10213.

16 000 HUF
43,24
47,06
Máté Sándor (1954-): Virágkosár. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 48x31 cm
10214.

7 000 HUF
18,92
20,59
Mayer-Zsombori Erzsébet (1949-): Gyermekláncfű. Akvarell, vászon, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x24 cm
10215.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF