Number of items: 369

10108.

15 000 HUF
40,54
44,12
Hajós Hollanda Éva (1935-): Táj tanyával. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm
10109.

5 000 HUF
10110.

8 000 HUF
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. ex. jelzéssel, 33x41,5 cm / screenprint on paper, signed, artists proof
10111.

24 000 HUF
64,86
70,59
Keith Haring (1958-1990): Le Mans 84. Ofszet - lito papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 121 /150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. Tanúsítvánnyal. Képméret 33x42 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm
10112.

10 000 HUF
27,03
29,41
16
Hegedüs Miklós (1949-): Arc. Olaj, falemez. Jelzés nélkül, hátoldalán (kiállítási?) raglapon feliratozott. Fakeretben, 14,5x11,5 cm
10113.

2 800 HUF
7,57
8,24
18
Hegyi István (?- ): Halászbódé. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 38x48 cm
10114.

3 800 HUF
10,27
11,18
Hermann Zoltán (1954-): ZRL 02, 1997. Fotocinkográfia, raszteres klisé, ofszet, papír, jelzett, számozott (25/50). Paszpartuban, 10,5×16 cm
10115.

3 000 HUF
Herman Lipót (1884-1972): Ember a tájban. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 25×45 cm
10116.

38 000 HUF
102,70
111,76
Hernádi Paula (1947-): Csendélet talpas pohárban. Tűzzománc, jelzett, fa keretben, 20×10 cm
10117.

9 000 HUF
24,32
26,47
Hernádi Paula (1947-): Sárgavirágok. Tűzzománc, jelzett, fa keretben, 20×10 cm
10118.

9 000 HUF
24,32
26,47
Herpai Zoltán (1951-2011): Keleti hölgy. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Keretben 60x25 cm
10119.

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF