Engravings

Number of items: 42

1842 Portsmouth kikötő két acélmetszet, paszpartuban 18x12 cm
10600.

2 000 HUF
5,18
cca. 1860. J. Riegel: Ruhmeshalle bei München. Acélmetszet, papír, jelzett a karcon. Üvegezett. 9x15,5cm
10601.

1 200 HUF
3,11
3,38
Louis-Leopold Boilly (1761-1845) után: Szőlőevők (Les mangeurs de raisins). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30×22,5 cm
10602.

7 000 HUF
18,13
19,72
10603.

900 HUF
2,33
2,54
10604.

1 200 HUF
3,11
3,38
10605.

2 000 HUF
5,18
A presbiter kapujánál, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 26x20 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.
10606.

3 800 HUF
9,84
10,70
A tolvaj, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 20x17 cm. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fakeretben.
10607.

3 800 HUF
9,84
10,70
Jan Chelminski (1851-1925) után: Falkavadászat (Rendez-vous zur Parforcejagd). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 29x47,5 cm
10608.

2 200 HUF
5,70
6,20
cca 1750-1850 15 db vegyes metszet tétel, részben foltos és sérült, műanyag mappában lefűzve
10609.

3 200 HUF
8,29
9,01
cca 1785 Ökörszem George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771). Rézmetszet, papír, 13×8 cm
10610.

2 600 HUF
6,74
7,32
cca 1785 Az indiai kos George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771). Rézmetszet, papír, 13×8 cm
10611.

2 600 HUF
6,74
7,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.