Engravings

Number of items: 42

Morelli Gusztáv (1848-1909) és Rauchbauer: A kassai székesegyház régi külseje, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alján apró folttal. Paszpartuban. 18,5x13 cm
10588.

1 200 HUF
3,11
3,38
Morelli Gusztáv (1848-1909) és Rauchbauer: Nagy-Szombat (Nagyszombat), 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 11,5x18,5 cm
10589.

1 600 HUF
4,15
4,51
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909) és Bálint Benedek (1860-1920): Pozsony, Hummel szobra, A jeszuiták temploma és a városház, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 18x12,5 cm
10590.

1 600 HUF
4,15
4,51
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909): Segesvár, 1890 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 11,5x18,5 cm
10591.

1 000 HUF
2,59
2,82
cca 1815 Plató tanítványai között a Suniumi Előfokon. Rézmetszet. 29x15 cm
10592.

2 000 HUF
5,18
cca 1800 Vinc. Debonis, Giuseppe Canacci: Prospetto delle delizie e vantaggi della pace. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé sérült, 42x31 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben,
10593.

3 600 HUF
9,33
10,14
Dicksee, Margaret Isabel (1858-1903) után: A gyerek Händel (The child Händel). Fénynyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 36×50,5 cm
10594.

3 400 HUF
8,81
9,58
cca 1870 Lechner Ágost jogtanár litografált portréja. 30x21 cm
10595.

3 000 HUF
7,77
8,45
cca 1850-70 Tánc a szabadban (Ländliche Spiele). Litográfia, papír, Hartwig jelzéssel a litográfián. A. Sacco, Berlin kiadása és nyomása. Üvegezett fakeretben, 35x51,5 cm
10596.

3 400 HUF
8,81
9,58
Carlo Maratta (Maratti) (1625-1713) festménye után, Jacob Frey (1681-1752) metszése: Flores mei fructus honoris et honestatis Sanctissimo Patri, et Domino D. Clementi Papae XI. (vallási témájú jelenet). Rézmetszet, papír, XVIII. sz. első fele. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, az üvegen töréssel, 42x28,5 cm
10597.

18 000 HUF
46,63
50,70
cca 1800 London Szent Pál székesegyház. Rézmetszet Foltos. 20x15 cm
10598.

2 000 HUF
5,18
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm
10599.

5 000 HUF
12,95
14,08

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.