https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 164

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1942. Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E. bronzozott fém sportérem V.S.Ö.E. Színes Bemutató 1942 gravírozással. Szign.: Lőrincz (36mm) T:2
31345.

1942. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." bronzozott fém sportérem "V.S.Ö.E. Színes Bemutató 1942" gravírozással. Szign.: Lőrincz (36mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943 Zn emlékérem (49mm) T:1-
31346.

Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
1943. M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943 a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon BERÁN N BPEST és BN gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
31347.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1943. M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943 a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon BERÁN N BPEST és BN gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás
31348.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1943. Tipográfia NyTE kétoldalas bronz sportérem füllel, Horváth János emlékére 1943 gravírozással (37mm) T:2
31349.

1943. "Tipográfia NyTE" kétoldalas bronz sportérem füllel, "Horváth János emlékére 1943" gravírozással (37mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
1944. Akadémiák közötti öttusa csapat II. 1944 bronzozott hadifém plakett (48x73mm) T:2,2-
31350.

1944. "Akadémiák közötti öttusa csapat II. 1944" bronzozott hadifém plakett (48x73mm) T:2,2-

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
9
1944. Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931 egyoldalas Br emlékérem hátoldalán 1944 gravírozva (60mm) T:2
31351.

1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Reményi József (1887-1977) 1946. Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946 bronz emlékérem (60mm) T:1-
31352.

Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
1946. Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933 bronz érem ráerősítve 1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz. gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina
31353.

1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1947. Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947 fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA címkés tokban (64mm) T:1-
31354.

1947. "Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947" fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti "LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA" címkés tokban (64mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
1947. 1947. Hölgy lesiklóbajnok síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
31355.

1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1947. 1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
31356.

1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment